Pamaku
Centrum układów wydechowych
Tłumik oraz cały układ wydechowy to niezwykle ważne elementy zarówno w samochodzie osobowym, jak i dostawczym. Każda awaria, która uniemożliwia dalszą jazdę, może być bardzo dotkliwa. Tłumik jest niestety wyjątkowo narażony na uszkodzenia, dlatego ważne jest, aby był jak najwyższej jakości. Szukają Państwo tłumika do Iveco w atrakcyjnej cenie? Chcą Państwo dokonać wymiany, gdyż poprzedni uległ awarii? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumików do Iveco!
strona:

Pewne tłumiki do Iveco

Włoskie przedsiębiorstwo tworzy świetne auta, dlatego należy zadbać, aby części zamienne także były solidne i trwałe. W naszej ofercie znajdują się świetnej jakości tłumiki do Iveco, które doskonale spełniają swoją funkcję. Zadowolenie klientów to nasz priorytet, dlatego też stale staramy się powiększać nasz asortyment. Obecnie w naszym sklepie internetowym znajdują się tłumiki do różnych modeli tej marki m.in. Daily i New Daily. W sprzedaży posiadamy tłumiki do Iveco pewne, sprawdzone, certyfikowane (najnowsze iso i tüv). Na stronie dostępna jest także specyfikacja każdego produktu, czyli informacje takie jak: rok produkcji, typ nadwozia, rodzaj elementu, a także zastosowanie. Istotny jest także numer produktu, dzięki czemu nawigacja po ofercie oraz ewentualny kontakt z naszymi specjalistami w celu uzyskania porady na temat wyboru jest znacznie łatwiejszy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Rzetelny dostawca tłumików do Iveco

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w dystrybucji kompletnych układów wydechowych do samochodów najpopularniejszych marek. Nasza oferta doceniana jest przez klientów w Polsce i Europie, czego potwierdzeniem jest wysoki poziom rekomendacji. Nasz asortyment to ponad 100 000 produktów znanych i cenionych w branży firm, takich jak Euro Flo, Asso, Fenno, Bosal oraz POLMO. Wszystkie produkty objęte są aż 24-miesięczną gwarancją i wysyłane są w ekspresowym czasie. Zapraszamy do skorzystania z oferty tłumików do Iveco w naszym sklepie online!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!