Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeep to rewelacyjne auta, które doskonale sprawdzają się zarówno w mieście, jak i w terenie. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że w przeciwieństwie do typowo miejskich samochodów, są narażone na większe przeciążenia oraz dodatkowe uszkodzenia. Jedną z najczęściej ulegających awarii elementów jest tłumik i cały układ wydechowy. Nawet niewielka nieszczelność może powodować zaburzenie w odprowadzaniu spalin na zewnątrz silnika, co bezpośrednio przekłada się na wzrost hałasu oraz spadek mocy jednostki napędowej. W takim wypadku należy tłumik wymienić, by znów cieszyć się jazdą w poczuciu wygody i komfortu. Najlepsze tłumiki do Jeepa otrzymają Państwo w naszym sklepie.
strona:

Najlepsze tłumiki do Jeepa

Jeep to marka znana na całym świecie i głównie kojarzona z samochodami terenowymi. W naszym asortymencie znajdują się tłumiki do różnych modeli Jeepa m in. Cherokee, Grand Cherokee oraz Grand Cherokee II. W ofercie posiadamy zarówno tłumiki końcowe, jak i środkowe. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była przejrzysta, dlatego też każdy produkt posiada specyfikację, w której znajdują się najważniejsze informacje. Do atutów proponowanych przez nas tłumików do Jeepa należą: solidna konstrukcja, trwałe wykonanie oraz wytrzymałość. Naszą siłą jest także wykwalifikowany zespół obsługi klienta, który jest dla Państwa na każdym etapie zamówienia i chętnie służy radą oraz pomocą.

Pewny sprzedawca tłumików do Jeepa

Firma PAMAKU to ponad 25-letnie doświadczenie w dystrybucji kompletnych układów wydechowych do samochodów wszystkich, najpopularniejszych marek. Nasz asortyment to nie tylko tłumiki do Jeepa, ale także rury wydechowe, rury kolektorowe oraz złącza elastyczne. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w branży, dzięki czemu możemy dostarczać Państwu wysokiej jakości produkty takich firm, jak Bosal, Asso, Fenno, Euro Flo, czy POLMO. Ponadto wszystkie objęte są 24-miesięczną gwarancją. Zapraszamy Państwa do zakupu tłumików do Jeepa w naszym sklepie online w atrakcyjnych cenach.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!