Pamaku
Centrum układów wydechowych

Na stronie www.pamaku.pl zadbaliśmy o kompleksową ofertę najwyższej jakości układów wydechowych. W naszym asortymencie znajdują się m.in. tłumiki Daewoo. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokogatunkową stal, sprowadzoną z Niemiec. Nasze układy sprawdzą się w różnych modelach samochodów. W dobraniu odpowiedniej części z chęcią pomogą profesjonalni konsultanci. Tłumiki Daewoo skutecznie tłumią drgania, a także wpływają na prawidłowe odprowadzanie spalin z silnika.

strona:

Siła doświadczenia

Na rynku działamy od kilkudziesięciu lat, nieustannie się rozwijając. Obecnie w katalogach PAMAKU dostępnych jest ponad 100 tys. produktów. Choć liczba ta stale rośnie, nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem odpowiedniej części. Pomoże w tym bardzo przejrzysty interfejs strony www.pamaku.pl. Dzięki niemu w intuicyjny sposób odnajdziemy niezbędny produkt, nawet gdy zdecydujemy się na samodzielne poszukiwania. Miłe zaskoczenie stanowi także szybkość dostawy. Postaraliśmy się, aby towar trafiał pod wskazany adres w ekspresowym tempie. W efekcie zamówione pod drzwiami zjawia się nawet w ciągu 24 godzin. Stało się to możliwe, gdyż dbamy o natychmiastową dostępność posiadanego asortymentu. Nasze części dostarczamy do 40 krajów w całej Europie.

Każdy z akcesoriów wytwarzanych przez PAMAKU, w tym tłumiki Daewoo, objęty jest aż 2-letnią gwarancją, która stanowi potwierdzenie najwyższej jakości produktu. O wysokim standardzie oferowanych części świadczy także certyfikat RW TUV. Swoją uwagę skupiamy jednak nie tylko na rzetelnym wykonaniu. Dbamy również o atrakcyjną cenę produktów. Chcemy, aby oferowane tłumiki Daewoo, spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ale też były przyjazne dla domowego lub firmowego budżetu. Naszym stałym partnerom oferujemy indywidualne warunki na wielu polach. Dotyczy to m.in. kwestii: zakupu, płatności oraz transportu. Zachęcamy do kontaktu, podczas którego zaprezentujemy szczegóły naszej oferty.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!