Pamaku
Centrum układów wydechowych

Zadbaj o swój samochód korzystając z oferty firmy PAMAKU. Jesteśmy sprawdzonym producentem układów wydechowych, który działa w branży od kilkudziesięciu lat. W swojej ofercie posiadamy m.in. tłumiki Citroen. Nasze produkty tworzymy wykorzystując solidną, niemiecką stal. To gwarancja wytrzymałości w trakcie eksploatacji. Zapewniamy ekspresową dostawę. Towary trafia pod wskazany adres nawet w ciągu 24 godzin. Dzięki temu szybko naprawisz swoje auto.

116.15 PLN

Najlepsza obsługa klienta

Klient nie musi wiedzieć wszystkiego. Wystarczy, że kompletną wiedzę posiadamy my. Obsługa klienta firmy PAMAKU zawsze doradzi w doborze odpowiedniej części, a jest z czego wybierać. W naszych katalogach znajduje się ponad 100 tys. produktów i liczba ta stale się zwiększa. Nawet jeśli zdecydujemy się na indywidualne poszukiwania, nie będą one stanowiły problemu. Wszystko za sprawą przyjaznego interfejsu. Przejrzysty system wyszukiwania i kupna w krótką chwilę pomoże uporać się z ze złożeniem zamówienia. Co ważne, dbamy o stałą dostępność oferowanych akcesoriów, dlatego gwarantujemy bardzo szybką wysyłkę. Zamówienie złożone do godz. 12:00 realizujemy jeszcze tego samego dnia. W efekcie przesyłka trafia pod drzwi nawet w ciągu 24 godzin.

PAMAKU to nie tylko bogata oferta i sprawna obsługa. Nasze tłumiki Citroen wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Dostarczają je nam najwięksi, światowi producenci. Wiele uwagi przywiązujemy także do samego procesu wytwarzania. To jeden z powodów, dla których przestrzegamy rygorystycznych norm ISO. Pozwoliło nam to także zdobyć certyfikat RW TUV. Stanowi on potwierdzenie wysokiego standardu części, a zarazem gwarantuje bezpieczną eksploatację. Dzięki temu wszystkiego tłumiki Citroen z pewnością perfekcyjnie wywiążą się ze swojego zadania. Skutecznie wytłumią drgania, wesprą pracę silnika, a przede wszystkim pomogą w pozbyciu się szkodliwych spalin. Tłumiki Citroen można kupić korzystając z kilku, bezpiecznych metod płatności.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!