Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jaguar to brytyjski gigant rynku motoryzacyjnego, który swoją działalność zapoczątkował już w 1922 roku. Producent specjalizuje się w produkcji samochodów sportowych oraz osobowych określanych nierzadko marką premium. Pojazdy Jaguara cechują się wysokim poziomem komfortu oraz niezawodnością. Niestety, nawet uznawane za najlepsze, czasami wymagają ingerencji mechanika. Sklep pamaku.pl jako specjalistyczne centrum układów wydechowych przygotował więc dla Państwa ofertę filtrów cząsteczek stałych właśnie do pojazdów marki Jaguar. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością tego działu.
strona:

Nasza oferta na filtry DPF - Jaguar

Po wcześniejszym zapoznaniu się z preferencjami polskich kierowców, stwierdziliśmy, że w naszej ofercie muszą znaleźć się filtry cząsteczek stałych DPF, dopasowane do takich modeli marki Jaguar, jak: XJ, XF czy S-Type. Są to filtry, które cechuje bardzo wysoki poziom dopasowania do tych właśnie modeli. Dzięki temu, kupując u nas, mają Państwo pewność, że zamówiony filtr będzie miał znaczny wpływ na redukcję sadzy powstającej w układzie wydechowym. Zakupy u nas oznaczają pewność trafionej inwestycji, dodatkowo podkreślonej normą emisji Euro 4.

Filtry cząsteczek stałych do Jaguara wysokiej jakości

Wszystkie filtry cząsteczek stałych do aut marki Jaguar, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali. Staranne i solidne wykonanie rzutuje na długowieczność tych produktów, co staramy się podkreślić poprzez objęcie ich 24-miesięczną gwarancją. Dodatkowo w naszym sklepie znajdą Państwo produkty tańsze niż u konkurencji. Wyróżnia nas także szybkie przygotowanie zamówionego towaru do wysyłki, której miejscem docelowym może być jeden z aż czterdziestu europejskich krajów. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień, a w razie potrzeby - do kontaktu!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!