Pamaku
Centrum układów wydechowych
Układ wydechowy pełni istotną funkcję w wyposażeniu miejskiego Smarta. Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, proponujemy elementy, które zapewnią doskonałe warunki eksploatacyjne pojazdu nawet w wymagających warunkach pracy. Przygotowaliśmy kompleksowy zestaw rozwiązań niezbędnych dla układu wydechowego. W skład naszej oferty wchodzą między innymi tłumiki do Smarta w formie pojedynczej oraz w wygodnych zestawach składających się z tłumika końcowego i środkowego, dopasowanych do parametrów technicznych modelu City, Forfour, Fortwo. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można niezbędne rury i katalizatory, których celem jest wsparcie właściwego odprowadzania spalin na zewnątrz pojazdu oraz ograniczenie emisji hałasu.
strona:

Tłumiki do Smarta

Tłumik do Smarta ma za zadanie zapewnić właściwe przetwarzanie spalin wydobywających się z silnika. Układ wydechowy dba o zabezpieczenie wnętrza auta, gwarantując komfort i jakość jazdy bez ryzyka zatrucia. Ponadto tłumik oraz pozostałe elementy wyposażenia systemu tłumią hałas powstający w trakcie pracy pojazdu. Zazwyczaj montowane są co najmniej dwa tłumiki samochodowe, a ich właściwe dopasowanie możliwe jest wyłącznie przy uwzględnieniu podstawowych parametrów technicznych. Proponujemy rozwiązania skategoryzowane pod kątem nie tylko marki pojazdu, ale również biorąc pod uwagę model, rok produkcji, rodzaj zawieszenia i silnik. Tak szczegółowa specyfikacja techniczna z pewnością zagwarantuje satysfakcję oraz właściwy proces finalizacji transakcji.

Wysoka jakość tłumików do Smarta

Wybór odpowiednio dopasowanego tłumika do Smarta niestety nie jest gwarancją jakości, bezpieczeństwa i komfortu. Oprócz parametrów technicznych charakteryzujących konkretne elementy układu wydechowego konieczny jest wybór rozwiązań wykonanych z najlepszych materiałów. Od lat współpracujemy ze znanymi i cenionymi na rynku europejskim producentami, którzy dbają o każdy nawet najmniejszy szczegół w procesie produkcji tłumików do Smarta oraz innych elementów wyposażenia dostępnych w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że starannie zaprojektowana konstrukcja z komponentów odpornych na wysokie temperatury, zanieczyszczenia i typowe uszkodzenia mechaniczne sprawdzi się w nawet najbardziej wymagającym środowisku pracy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!