Pamaku
Centrum układów wydechowych
Żuk to prawdziwa legenda polskich samochodów dostawczych. Rodzina aut produkowanych w Fabryce Samochodów Honker odcisnęła spore piętno na polskiej branży transportowej, a popularne Żuki, mimo nieco zabawnego wyglądu, służyły i nadal służą wielu mieszkańcom naszego kraju. Jeżeli należycie do właścicieli tego legendarnego pojazdu i macie kłopoty z układem wydechowym, to idealnie trafiliście! W tym dziale nasz sklep prezentuje swoją ofertę tłumików do Żuka. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z zawartością działu – przygotowaliśmy szereg różnych możliwości.
strona:

Bogata oferta tłumików do Żuka

W naszej ofercie znajdą Państwo tłumiki końcowe, rury kolektorowe, rury końcowe oraz zestawy rura + tłumik. Wszystkie produkty dostępne w tym dziale są oryginalne i dopasowane do układu w Żukach. Oferujemy atrakcyjne ceny i 2-letni okres gwarancyjny oraz ekspresową wysyłkę zamówionego towaru. Dzięki nam Państwa Żuk odzyska działające elementy układu wydechowego i będzie gotowy do pracy jak za dawnych lat! W razie jakichkolwiek pytań dotyczących specyfikacji sprzętu zalecamy skontaktowanie się z nami! Codziennie do Państwa dyspozycji jest kilku konsultantów, którzy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na Państwa pytania lub doradzą przy wyborze odpowiedniego tłumika do Żuka.

Najlepsze tłumiki

Warto zaznaczyć, że wszystkie tłumiki do Żuka znajdujące się w naszej ofercie są w 100% oryginalne i wykonane z tworzywa najwyższej jakości. Kupując u nas, mają Państwo pewność trafionej inwestycji, szczególnie że oferujemy bardzo korzystne ceny. Dla klientów spoza terytorium naszego kraju przygotowaliśmy możliwość wysyłki za granicę – do wyboru aż 40 krajów europejskich. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty! U nas znajdą Państwo tłumiki do aut każdego rodzaju – także do klasyki polskiego transportu, starego i poczciwego Żuka.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!