Pamaku
Centrum układów wydechowych
Suzuki to japoński gigant rynku motoryzacyjnego, który regularnie wypuszcza na światowy rynek nowoczesne auta osobowe oraz motocykle. Japończycy specjalizują się także w dostarczaniu silników do pojazdów innych marek. W tym dziale skupimy się jednak na „osobówkach”, ponieważ właśnie tu znajdą Państwo naszą ofertę katalizatorów dedykowanych do pojazdów osobowych marki Suzuki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy szeroki wybór komponentów wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

666.12 PLN

416.32 PLN

1007.51 PLN

1007.51 PLN

1032.48 PLN

strona:

Duży wybór katalizatorów dedykowanych - Suzuki

W związku ze sporą popularnością tej japońskiej marki w naszym kraju, w ofercie znajdą Państwo katalizatory dedykowane do wielu modeli Suzuki. Są to między innymi katalizatory do: Wagon R+, Ignis, SX4, Baleno, Swift, Vitara, Grand Vitara, X90 czy Liana. Jeżeli więc są Państwo posiadaczami jednego z tych modeli, a w układzie wydechowym zaczęły dziać się niepożądane rzeczy - warto pomyśleć o wymianie poszczególnych jego elementów. Nasze katalizatory dedykowane do Suzuki to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie. Potwierdzenie tych słów znajdą Państwo już za chwilę.

Katalizatory dedykowane do Suzuki najwyższej jakości

Wszystkie katalizatory dedykowane do Suzuki znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z niemieckiej stali, która dzięki swojej odporności na uszkodzenia zewnętrzne idealnie nadaje się do tworzenia tego typu elementów. Najwyższa jakość została potwierdzona przez homologację RW TUV, ale dla komfortu klientów zdecydowaliśmy się objąć katalizatory 24-miesięczną gwarancją. To właśnie ona w połączeniu z niezwykle atrakcyjnymi cenami produktów oraz ekspresową wysyłką zamówionego towaru (także poza granice kraju), sprawiają, że widoczna oferta jest tak korzystna. Serdecznie zapraszamy do współpracy i składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!