Pamaku
Centrum układów wydechowych
Daewoo do 2008 roku był koreańskim gigantem na rynku przemysłowym, elektronicznym i motoryzacyjnym. Efekty pracy koreańskich inżynierów w zakresie trzeciego z wymienionych segmentów rynku możemy na naszych ulicach obserwować do dziś. Wielu kierowców ceni i szanuje pojazdy marki Daewoo. Statystyki mówią o tym, że tylko w granicach naszego kraju wyprodukowano ponad 800 tysięcy pojazdów tej marki. Do dziś po naszych ulicach jeździ ich niecałe 300 tysięcy. Nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju części zamienne, w tym katalizatory dedykowane. Te, dopasowane do pojazdów Daewoo, znajdą Państwo w tym dziale. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
strona:

Katalizatory dedykowane do klasycznych modeli Daewoo

To, za co Polacy pokochali koreańskiego producenta, to rozmiary produkowanych przez niego pojazdów. Ich kompaktowość jest czymś, co okazało się strzałem w dziesiątkę i bardzo mocno przypadło do gustu mieszkańcom naszego kraju. Nic więc dziwnego, że to właśnie takie modele, jak: Matiz, Lanos, Nexia, Leganza czy Nubira cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem. Katalizatory dedykowane do tych wszystkich modeli Daewoo znajdą Państwo w naszej ofercie. To idealnie dopasowany sprzęt, który zapewni układom wydechowym pojazdów prawidłowy przebieg pracy oraz solidną redukcję wydzielanych przez nie spalin.

Najwyższa jakość - katalizatory dedykowane do Daewoo

Tym, co z pewnością wyróżnia naszą ofertę spośród konkurencji, to atrakcyjne ceny katalizatorów dedykowanych do Daewoo. Dla nas najwyższa jakość nie oznacza ogromnych kosztów. Wszystkie katalizatory dostępne w naszym sklepie wykonane zostały z najlepszych materiałów, a także posiadają certyfikat RW TUV. To dlatego tylko 0.3% zamówień kończy się reklamacją. Katalizatory są solidne i trwałe, co potwierdzamy 24-miesięczną gwarancją. Najważniejsze jest jednak to, że za tak wysoką jakość w połączeniu z ekspresową wysyłką (także poza granice naszego kraju) zapłacą Państwo niewiele. Zachęcamy do porównania naszych cen z konkurencją oraz szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją danych katalizatorów. W razie jakichkolwiek pytań nasza infolinia jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!