Pamaku
Centrum układów wydechowych
Ogromna ilość samochodów i innego rodzaju pojazdów napędzanych silnikami wysokoprężnymi sprawia, że życie szczególnie w dużych miastach staje się coraz bardziej szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Nic więc dziwnego, że poszukiwanie sposobu na redukcję emisji spalin stale trwa, a jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach są filtry cząsteczek stałych DPF. Nissan to natomiast jedna z marek aut, których kierowcy nie tylko powinni, ale obecnie muszą korzystać z tego typu urządzeń, ponieważ w innym razie mogą zostać ukarani w postaci mandatu.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Nissana – rola

Filtry cząsteczek stałych DPF do Nissana Interstar, Note czy Qashqai są jedyni z wielu, których zakup oferujemy swoim Klientom. Jakie korzyści wynikają jednak z ich wykorzystania? Najważniejszą jest oczywiście bardzo wyraźne ograniczenie ilości sadzy dostającej się do powietrza. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji proponowanych w tym miejscu artykułów motoryzacyjnych, których zadaniem jest zatrzymywanie cząsteczek stałych, a następnie ich wypalanie. Zaletą filtrów cząsteczek stałych DPF dla Nissana jest brak konieczności stosowania płynów bądź innych środków wspomagających, by mogły prawidłowo funkcjonować. Wystarczy jedynie, że osiągną odpowiednią temperaturę podczas jazdy autem, aby należycie wykonywały swoją pracę.

Filtry DPF dla Nissana wypalające samodzielnie cząstki stałe

Jednym z kolejnych czynników wpływających na ciągły wzrost zainteresowania dostępnymi w naszej ofercie DPF filtrami cząsteczek stałych do aut marki Nissan jest optymalny okres eksploatacji. Właściwie konserwowane są w stanie służyć swoim nabywcom naprawdę długo. Znajdujące się w ich wnętrzu kanaliki nie ulegają zbyt łatwo zapychaniu, co sprawia, że wyjątkowo efektywnie zatrzymują cząstki stałe. Nic więc dziwnego, że zarówno filtry cząsteczek stałych DPF do aut marki Nissan różnej generacji, jak i wykonane z myślą o samochodach innych producentów są dziś wręcz niezbędne w walce z emitowanymi, zwłaszcza przez silniki diesla, zanieczyszczeniami szkodliwymi dla środowiska.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!