Pamaku
Centrum układów wydechowych

Układ wydechowy to jeden z istotniejszych systemów w każdym samochodzie. Gdy coś zaczyna w nim szwankować warto sięgać jedynie po części od sprawdzonego producenta. Tłumiki Daihatsu od PAMAKU cechują się niezwykłą solidnością oraz funkcjonalnością. Materiały potrzebne do ich wykonania pochodzą od największych światowych producentów, przede wszystkim koncernu ThyssenKrupp. Wykorzystanie niemieckiej stali gwarantuje znaczną wytrzymałość, a co za tym idzie długi czas eksploatacji.

288.17 PLN

strona:

Światowe standardy produkcyjne

Części samochodowe są produktami, które wymagają znacznej precyzji wykonania. W innym przypadku mogę szybko się zniszczyć lub nawet uszkodzić niektóre elementy auta. W PAMAKU przykładamy się do procesu produkcji. Pracujemy przy wykorzystaniu rygorystycznych norm jakościowych ISO. Dzięki temu zdobyliśmy certyfikat RW TUV. Dokument to świadectwo najwyższej jakości wykonania i bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. W naszych katalogach znajduje się ponad 100 tys. produktów, w tym sprawdzone przez tysiące klientów tłumiki Daihatsu. Wierzymy w wysoki standard oferowanych układów, dlatego można je zwrócić w ciągu 10 dni od otrzymania zamówienia. Dodatkowo na sprzedawane akcesoria udzielamy aż 2-letniej gwarancji.

Czas ma znaczenie, szczególnie gdy czekamy na części niezbędne do naprawy samochodu. Oferowane tłumiki Daihatsu docierają najczęściej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, gdyż dbamy o stałą dostępność towaru w magazynach PAMAKU. Dodatkowo zapewniliśmy sobie możliwość korzystania z obiektów centralnych największych producentów. W wyborze odpowiedniego tłumika pomogą nasi specjaliści. Produkty można także wyszukać samodzielnie. To łatwe zadanie, ponieważ zatroszczyliśmy się o przejrzysty interfejs strony www.pamaku.pl. Równie proste jest opłacenie zamówienia. Do wyboru klientów oddaliśmy wiele, bardzo bezpiecznych form płatności. PAMAKU działa na rynku od kilkudziesięciu lat. Warto zaufać naszemu doświadczeniu i wybrać tłumiki Daihatsu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!