Pamaku
Centrum układów wydechowych

Układ wydechowy to z pozoru niezbyt skomplikowana konstrukcja, jednak jego prawidłowe funkcjonowanie ma wielkie znaczenie dla komfortu jazdy i właściwej pracy silnika. Źle zabezpieczony czy nieustabilizowany układ wydechowy może negatywnie wpływać na jakość codziennego korzystania z pojazdu. Ważne jest wykorzystanie najwyższej jakości części zaciskowych, wśród których warto wymienić obejmy, by zapewnić sobie nie tylko wygodę, ale przede wszystkim odpowiednie funkcjonowanie jednostki napędowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem!

strona:

Obejmy – rewelacyjne części uciskowe układu wydechowego

Stabilizacja układu wydechowego to, obok jego uszczelniania, jedna z najważniejszych kwestii, o której powinien pamiętać każdy właściciel pojazdu. Wykonanie tej czynności pozwala zapobiec przenoszeniu drgań i wibracji do wnętrza samochodu. Jednym z najlepszych rozwiązań stabilizujących cały układ wydechowy są obejmy. Do kluczowych zalet ich wykorzystywania w tego typu układach należy brak konieczności przystosowywania całych rur bądź ich elementów poprzez np. nacinanie. Dodatkowo montaż jest niezwykle prosty oraz intuicyjny i nie wymaga przesuwania poszczególnych elementów. Jest to spore udogodnienie także w trakcie ewentualnego serwisu. Ponadto dobrej jakości obejmy gwarantują dużą odporność na obciążenia oraz zapewniają długotrwałą żywotność całego połączenia.

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości obejmy wyprodukowane z solidnych materiałów i charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością oraz trwałością, co ma bezpośredni wpływ na lepszą pracę Państwa auta. W ofercie posiadamy zarówno obejmy standardowe, które mogą być dopasowane do różnego rodzaju pojazdów, jak i dedykowane do samochodów marki Citroen, Peugeot i Renault. Wszystkie obejmy mogą być stosowane do każdego rodzaju nadwozia. Nasze produkty posiadają konieczną dokumentację, która zapewnia nie tylko o wysokiej jakości elementów, ale jest także swoistym potwierdzeniem spełnienia obowiązujących w branży norm. Oferowane przez nas obejmy mają także certyfikaty TÜV oraz ISO. Na nasze produkty obowiązują 24 miesiące gwarancji.

Pamaku – sprawdzone elementy układu wydechowego

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem, dla której dostarczanie najwyższej jakości elementów układu wydechowego do wszystkich marek samochodów stało się największą pasją. Z wielką starannością wybieramy naszych dostawców, by móc oferować Państwu tylko najlepszej jakości towar, m.in. obejmy. Stała współpraca z renomowanymi producentami zaowocowała m.in. bezpośrednim dostępem do ich magazynów centralnych, w tym także magazynu centralnego znanej firmy BOSAL. Wszystko to sprawia, że możemy zaproponować obecnie w naszej ofercie ponad 100 000 elementów, a liczba ta stale rośnie. Dużą wartość stanowią dla nas długotrwałe relacje, dlatego też naszym stałym klientom oferujemy korzystne rabaty, darmowy transport oraz preferencyjne terminy i warunki płatności.

Nasza wykwalifikowana i kompetentna kadra zadba o jak najszybszą realizację Państwa zamówienia oraz zapewni kompleksową obsługę na każdym etapie. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, pomożemy w wyborze odpowiedniego elementu układu wydechowego oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Cenimy Państwa czas, dlatego też nasze najwyższej jakości produkty dostarczamy w ciągu 24 godzin. Wszystkie zamówienia złożone do południa realizujemy już tego samego dnia. Nasz obszar dostawy obejmuje 40 państw w Europie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty już dziś!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!