Pamaku
Centrum układów wydechowych

Silniki diesla słyną z ekonomiczności, jednak nie są zbyt ekologiczne. Widać to po kłębach czarnego dymu, jakie wychodzą z wydechu pojazdów napędzanych olejem silnikowym w trakcie przyspieszania. Jest to szczególnie widoczne w starszych samochodach. Nowe modele zostały bowiem wyposażone w DPF filtry cząstek stałych - Volvo jest jedną z marek, w której pojazdach zamontowano ten element. Sprawił, że silniki diesla mogły sprostać normie Euro IV, która wprowadziła spore restrykcje ograniczające wpływ samochodów napędzanych olejem silnikowym na środowisko nawet dwukrotnie w porównaniu do poprzedniej normy. DPF sprawia, że samochód nie produkuje tak dużej ilości spalin. Niestety po pewnym czasie kanaliki filtra zatykają się sadzą i zanieczyszczeniami - niezbędna jest wtedy jego wymiana.

strona:

W ofercie naszego sklepu internetowego mamy DPF filtry cząstek stałych do Volvo. Rozwiązania produkowane z niemieckiej stali, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na korozję i uszkodzenia, są trwalsze i wykonane precyzyjnie pod daną wersję pojazdu. Nasz asortyment zawiera rozwiązania do takich modeli jak V70, XC70 czy S80, a to jedynie część ze wszystkich dostępnych części. Na każdy egzemplarz klienci otrzymują 24-miesięczną gwarancję. Zapewniamy jednak, że z naszymi częściami nie będzie działo się nic złego, o czym świadczy niski współczynnik reklamacji na poziomie 0,3%. Z dopasowaniem filtra DPF do odpowiedniego modelu i wersji samochodu marki Volvo nie będzie kłopotu. Każdy produkt ma bowiem numery OE, które to ułatwiają. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przed zakupem filtra zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Wystarczy umówić się na rozmowę i oczekiwać na telefon. Można także napisać do nas wiadomość e-mail. Wszystkie nasze modele oferujemy w naprawdę rozsądnych cenach, nie inaczej jest w przypadku filtrów DPF do Volvo.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!