Pamaku
Centrum układów wydechowych
Mazda to jeden z chętniej wybieranych pojazdów. Świetny design, satysfakcjonujące osiągi i bezpieczeństwo gwarantują kierowcom doskonałe warunki użytkowe i zapewniają maksymalny komfort w czasie jazdy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy części, które mimo awarii pomogą usprawnić użytkowanie auta, gwarantując satysfakcję na najwyższym poziomie. Tłumiki do Mazdy charakteryzują się doskonałą jakością. Starannie dopasowane materiały, solidna konstrukcja odporna na działanie czynników zewnętrznych, a także świetny profil wpasowują się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Przygotowaliśmy szeroki wybór modeli tłumików kompatybilnych z popularnymi Mazdami. Do dyspozycji oddajemy między innymi części kompatybilne z Mazdą 121, 323 F, 626, MX5, Premacy czy Xedos. Niezależnie od wyboru z pewnością każdy z tłumików będzie służył przez wiele lat.

422.20 PLN

422.20 PLN

372.08 PLN

372.08 PLN

Niezbędne tłumiki do Mazdy

Tłumik do Mazdy stanowi istotny element wyposażenia samochodu. Bez niego część układu wydechowego auta nie będzie realizowała swojego zadania w sposób prawidłowy i bezpieczny dla użytkowników. Do głównych zadań tłumika należy przetworzenie spalin oraz zmniejszenie poziomu hałasu. W procesie finalizacji transakcji istotny jest wybór konstrukcji o doskonałych parametrach technicznych. Trwała i solidna konstrukcja zagwarantuje satysfakcjonujące warunki pracy nawet pomimo upływu lat. Nie bez znaczenia pozostaje łatwość i szybkość montażu. W naszej ofercie mamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, pochodzące od znanych i cenionych producentów, które będą inwestycją na wiele lat. Konstrukcje o prostej budowie są niezwykle intuicyjne w montażu i demontażu, co jest korzystną alternatywą dla fachowców.

Bogaty wybór tłumików do Mazdy i nie tylko

Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do pełnego wyposażenia układów wydechowych wyróżniających się najwyższą jakością. Oprócz tłumików od Mazdy udostępniamy również katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe. Współpracujemy z największymi europejskimi producentami układów wydechowych, dzięki czemu możemy zagwarantować najlepsze rozwiązania w możliwie jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i parametrami technicznymi poszczególnych rozwiązań!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!