Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi to niemiecki koncern zajmujący się przede wszystkim produkcją pojazdów osobowych określanych mianem „premium”. Marka ta kojarzy nam się przede wszystkim z eleganckim stylem i wysokim poziomem funkcjonalności pojazdów oraz nieco wyższymi cenami. Niestety, jak to czasami bywa w szeroko pojętej motoryzacji, wyższe ceny nie oznaczają automatycznie tego, że pojazd będzie w 100% niezawodny. Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości elementów układów wydechowych, a w tym dziale chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą ofertę filtrów cząsteczek stałych DPF do pojazdów marki Audi właśnie.

3657.16 PLN

3657.16 PLN

2232.45 PLN

2232.45 PLN

3849.28 PLN

2443.71 PLN

1565.38 PLN

2164.89 PLN

strona:

Nasza oferta filtrów cząsteczek stałych DPF do Audi

Polacy lubią markę Audi. Na ulicach naszego kraju bardzo łatwo jest „namierzyć” elegancko prezentujące się pojazdy oznaczone charakterystycznymi czterema nachodzącymi na siebie okręgami. Po dokładnym zapoznaniu się z preferencjami naszych kierowców oraz sprawdzeniu, na które elementy panuje aktualnie największe zapotrzebowanie, zdecydowaliśmy się umieścić w ofercie filtry cząsteczek stałych DPF do takich pojazdów Audi, jak: A3, A4, A5, A6, A7, Q5 czy Q7. Oczywiście, mowa jest tu o modelach tych pojazdów różnej generacji. W celu dopasowania odpowiedniego elementu zalecamy szczegółowe zapoznanie się z ofertą i sprawdzenie specyfikacji poszczególnych modeli.

Filtry cząsteczek stałych DPF do Audi - najwyższa jakość

Dlaczego warto złożyć zamówienie właśnie u nas? Oferujemy filtry cząsteczek stałych do Audi, znane też jako DPF, które zostały wykonane z wysokiej jakości niemieckiej stali. Nasze produkty mają odpowiednią homologację, wystawioną przez niemieckie firmy zajmujące się kontrolą pojazdów. Kupując u nas, mają więc Państwo pewność, że sięgacie po komponenty z najwyższej półki, które znacząco wpłyną na jakość pracy układu wydechowego w Waszym pojeździe marki Audi. Oprócz tego oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, 24-miesięczną gwarancję, szybką wysyłkę - także poza granice kraju oraz fachową pomoc w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!