Pamaku
Centrum układów wydechowych
Lancia to włoski producent samochodów osobowych, którego działalność rozpoczęła się w 1906 roku. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w produkcji kompaktowych pojazdów osobowych, które idealnie sprawdzają się w warunkach miejskich. Nic więc dziwnego, że marka posiada niemałe grono użytkowników także na terenie naszego kraju. To właśnie z myślą o polskich kierowcach przygotowaliśmy specjalną ofertę filtrów cząsteczek stałych DPF dla aut Lancia, którą prezentujemy w tym dziale. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością.
strona:

Szeroka oferta na filtry DPF - Lancia

Biorąc pod uwagę, jak spore zapotrzebowanie na dobrej jakości filtry DPF do pojazdów marki Lancia panuje aktualnie na rynku, przygotowaliśmy ciekawą i szeroką ofertę, w której znajdą Państwo między innymi filtry cząsteczek stałych dopasowane do: Phedry, Ypsilonu czy Musy. Naturalnie, proponujemy filtry dopasowane do ww. modeli aut w różnych generacjach. Kupując u nas, mają Państwo pewność, że zamówiony element będzie w 100% kompatybilny z układem wydechowym w Waszym aucie. Warto zaznaczyć, że odsetek reklamacji w naszym sklepie wynosi mniej niż 0,3%, dlatego zachęcamy do współpracy.

Filtry cząsteczek stałych do Lancii z najwyższej półki

Wszystkie filtry cząsteczek stałych do pojazdów marki Lancia, które widzą Państwo w tym dziale, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stal, która jest bazą konstrukcji każdego elementu, pochodzi z Niemiec, dzięki czemu nasze produkty posiadają certyfikat RW TUV, wystawiany przez tamtejsze ośrodki zajmujące się szczegółową kontrolą pojazdów i dopuszczaniem ich do ruchu. Norma emisji w przypadku tych filtrów to Euro 4. Warto wspomnieć, że wszystkie produkty dostępne w tym dziale są objęte aż 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Warto też zwrócić uwagę na atrakcyjne ceny oraz to, że wysyłka może być zaadresowana do jednego z aż 40 europejskich krajów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!