Pamaku
Centrum układów wydechowych
Kia to kolejny gigant azjatyckiego rynku motoryzacyjnego. Podobnie, jak inne firmy pochodzące z tamtego regionu, Kia silnie i znacząco wpłynęła na motoryzacyjne trendy w Europie. Wielu kierowców - w tym także polskich, ceni pojazdy produkowane przez Koreańczyków. Do ich największych zalet zalicza się niezawodność i długowieczność. Niestety, statystyki nie oznaczają, że auta te obejdą się bez żadnych usterek czy konieczności skorzystania z pomocy serwisowej. Z czasem poszczególne elementy konstrukcji pojazdu muszą zostać wymienione. W tym dziale proponujemy Państwu najwyższej jakości katalizatory dedykowane właśnie pojazdom marki Kia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

1501.82 PLN

1501.82 PLN

1099.10 PLN

865.95 PLN

1032.48 PLN

1185.69 PLN

1185.69 PLN

1185.69 PLN

1185.69 PLN

strona:

Szeroka oferta - katalizatory dedykowane do aut marki Kia

Kompletując ofertę katalizatorów dedykowanych do pojazdów marki Kia, staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zaproponować części dopasowane do tych modeli pojazdów, które są najczęstszym wyborem polskich kierowców. Proponujemy więc katalizatory do Kia: Sorento, Rio, Venga, Ceed, Picanto i Soul. Jak widać, każdy zainteresowany znajdzie u nas katalizator odpowiadający jego wymaganiom. Przed ostatecznym wyborem zalecamy zapoznanie się ze specyfikacją danego modelu lub kontaktu z naszą infolinią w celu uzyskania rzeczowej porady.

Katalizatory dedykowane do Kia najwyższej jakości

Spośród konkurencji bez wątpienia wyróżnia nas najwyższa jakość oferowanego sprzętu. Każdy katalizator dedykowany do Kia został wykonany w zgodzie z obowiązującymi normami oraz z najlepszych materiałów. Pozyskujemy je wyłącznie od renomowanych, europejskich producentów. Co ważne, części posiadają certyfikat RW TUV. Dodatkowo proponujemy naprawdę atrakcyjne ceny oraz ekspresową wysyłkę towaru (maksymalnie 1 dzień roboczy), także poza granice naszego kraju. Ponadto, każdy produkt objęty jest okresem gwarancyjnym. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!