Dedykowane katalizatory Smart  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Smart to niemiecki producent pojazdów osobowych niewielkich rozmiarów, przeznaczonych do użytku miejskiego. Pojazdy marki Smart kojarzymy wszyscy - charakterystyczne, dwuosobowe auta cieszą się w naszym kraju niemałym zainteresowaniem. Są ekonomiczne, a dzięki swoim rozmiarom można je z łatwością zaparkować. Warto zaznaczyć, że koncern od tego roku stawia tylko i wyłącznie na produkcję aut elektrycznych. W tym dziale znajdą Państwo jednak naszą ofertę katalizatorów dedykowanych nieco starszym modelom Smarta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym, co przygotowaliśmy w tej kategorii.

1247.22 PLN

tłumik 16.49

1042.67 PLN

tłumik 16.49

736.62 PLN

tłumik 16.49

712.39 PLN

tłumik 16.49

498.98 PLN

tłumik 16.49

528.90 PLN

tłumik 16.49

528.90 PLN

tłumik 16.49
strona:

Nasza oferta katalizatorów dedykowanych do Smarta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, które modele pojazdów tego niemieckiego producenta cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem i, w których pojazdach dochodzi najczęściej do defektów w układzie wydechowym. W związku z tym, w naszej ofercie katalizatorów dedykowanych do pojazdów marki Smart, znajdą Państwo elementy dostosowane między innymi do: Smarta City czy Smarta ForTwo dwóch generacji.

Warto zaznaczyć, że wszystkie katalizatory dostępne w ramach tej oferty mają specjalną homologację RW TUV, wystawianą przez niemieckie firmy świadczące usługi w ramach kontroli pojazdów oraz ich certyfikacji. Oznacza to, że nasze produkty są w pełni bezpieczne, a ich jakość została doceniona w kraju producenta pojazdów.

Katalizatory dedykowane - Smart. Więcej informacji

Podobnie jak w przypadku innych produktów tego typu, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, katalizatory dedykowane do Smartów, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Korzystamy z solidnej, niemieckiej stali a odsetek reklamacji naszych katalizatorów wynosi 0,3 %. Wszystkie katalizatory do pojazdów marki Smart są objęte specjalną, 24-miesięczną gwarancją i zgodnie z życzeniem klienta, mogą być wysłane do jednego z aż 40 europejskich krajów. Zachęcamy także do szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych modeli i skorzystania z atrakcyjnych cen, które dla Państwa przygotowaliśmy. W razie jakichkolwiek pytań - zalecamy bezpośrednio kontakt z naszym biurem.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!