Pamaku
Centrum układów wydechowych
Smart to niemiecki producent pojazdów osobowych niewielkich rozmiarów, przeznaczonych do użytku miejskiego. Pojazdy marki Smart kojarzymy wszyscy - charakterystyczne, dwuosobowe auta cieszą się w naszym kraju niemałym zainteresowaniem. Są ekonomiczne, a dzięki swoim rozmiarom można je z łatwością zaparkować. Warto zaznaczyć, że koncern od tego roku stawia tylko i wyłącznie na produkcję aut elektrycznych. W tym dziale znajdą Państwo jednak naszą ofertę katalizatorów dedykowanych nieco starszym modelom Smarta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym, co przygotowaliśmy w tej kategorii.
strona:

Nasza oferta katalizatorów dedykowanych do Smarta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, które modele pojazdów tego niemieckiego producenta cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem i, w których pojazdach dochodzi najczęściej do defektów w układzie wydechowym. W związku z tym, w naszej ofercie katalizatorów dedykowanych do pojazdów marki Smart, znajdą Państwo elementy dostosowane między innymi do: Smarta City czy Smarta ForTwo dwóch generacji.

Warto zaznaczyć, że wszystkie katalizatory dostępne w ramach tej oferty mają specjalną homologację RW TUV, wystawianą przez niemieckie firmy świadczące usługi w ramach kontroli pojazdów oraz ich certyfikacji. Oznacza to, że nasze produkty są w pełni bezpieczne, a ich jakość została doceniona w kraju producenta pojazdów.

Katalizatory dedykowane - Smart. Więcej informacji

Podobnie jak w przypadku innych produktów tego typu, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, katalizatory dedykowane do Smartów, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Korzystamy z solidnej, niemieckiej stali a odsetek reklamacji naszych katalizatorów wynosi 0,3 %. Wszystkie katalizatory do pojazdów marki Smart są objęte specjalną, 24-miesięczną gwarancją i zgodnie z życzeniem klienta, mogą być wysłane do jednego z aż 40 europejskich krajów. Zachęcamy także do szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych modeli i skorzystania z atrakcyjnych cen, które dla Państwa przygotowaliśmy. W razie jakichkolwiek pytań - zalecamy bezpośrednio kontakt z naszym biurem.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!