Pamaku
Centrum układów wydechowych
Hyundai to południowokoreańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji różnego rodzaju samochodów. My skupimy się jednak głównie na pojazdach osobowych, bo to one cieszą się w naszym kraju największą popularnością. Polscy kierowcy cenią azjatyckie auta za wysoki poziom niezawodności oraz dostosowanie do warunków miejskich. Nawet najlepiej skonstruowany model auta wymaga jednak czasem pewnego rodzaju ingerencji. Uszkodzeniu mogą ulec między innymi filtry cząsteczek stałych - DPF. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę filtrów dedykowanych właśnie pojazdom marki Hyundai, którą prezentujemy w tym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością tego działu.
strona:

Ciekawy wybór filtrów cząsteczek stałych DPF - Hyundai

Biorąc pod uwagę to, jakimi pojazdami Hyundai najczęściej i najchętniej podróżują Polacy, przygotowaliśmy ofertę, w której znajdą Państwo filtry cząsteczek stałych dopasowane do takich modeli marki Hyundai, jak: i30, Sonata, Santa Fe czy Tucson. Warto zaznaczyć, że w tym dziale skupiliśmy się na przygotowaniu filtrów do pojazdów produkowanych w latach 2004 - 2012, ponieważ to właśnie auta z tych roczników najczęściej notują problemy z nieprawidłowym działaniem poszczególnych elementów układu wydechowego. Nasze produkty są niedrogim i w pełni profesjonalnym rozwiązaniem tego problemu. Są idealnie dopasowane do konkretnych modeli i gwarantują prawidłową, niezakłóconą pracę opartą na filtrowaniu gazów emitowanych przez pojazd z cząsteczek stałych przez wiele lat.

Wysoka jakość filtrów DPF - Hyundai

Skąd pewność, że nasze produkty będą sprawdzać się przez wiele lat? Opieramy ją przede wszystkim na tym, że są one wykonane z odpowiednio dopasowanej stali pozyskiwanej zza zachodniej granicy. Dzięki temu nasze filtry cząsteczek stałych do Hyundaia (znane też po prostu jako DPF) mają między innymi certyfikat RW TUV, który jest jednocześnie zaświadczeniem jakości ich wykonania. Dodatkowo sklep pamaku.pl obejmuje wszystkie filtry 24-miesięczną gwarancją. To wszystko, w połączeniu z atrakcyjnymi cenami oraz ekspresową wysyłką, daje niepowtarzalną ofertę, z której naprawdę warto skorzystać.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!