Pamaku
Centrum układów wydechowych
Mazda jest japońskim producentem samochodów osobowych. Firma obchodzi w tym roku 100-lecie swojej działalności, a od co najmniej kilkunastu jest kojarzona przede wszystkim z tego, że stara się dbać o środowisko naturalne i redukować liczbę spalin emitowanych poprzez swoje pojazdy. Nic więc dziwnego, że w autach z charakterystycznym logiem istotną funkcję pełnią układy wydechowe, czyli między innymi katalizatory. W tym dziale prezentujemy Państwu naszą obszerną ofertę katalizatorów dedykowanych właśnie do pojazdów marki Mazda. Jeśli zależy Państwu na tym, aby w Waszym aucie układ wydechowy nadal działał w prawidłowy sposób, zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Proponujemy świetne jakościowo katalizatory w bardzo atrakcyjnych cenach.

449.63 PLN

429.64 PLN

strona:

Katalizatory dedykowane Mazda - szeroki wybór

Nasi rodacy od wielu już lat decydują się na wybór japońskich pojazdów, korzystając z tego, że Mazda produkuje ekonomiczne i kompaktowe modele, idealne do poruszania się między innymi w miejskich warunkach. Z tego też względu w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa katalizatory dedykowane do ulubionych modeli Mazdy - to między innymi: Mazda 2, 3, 121, 323, 626, Premacy czy MX-6. Dzięki szeregowi testów możemy zapewnić, że proponowane produkty są w pełni kompatybilne z układami wydechowymi stworzonymi przez japońskich inżynierów.

Zaskakująca jakość w niskiej cenie - katalizatory dedykowane do aut marki Mazda

Naszą ofertę bez wątpienia wyróżnia stosunek jakości do ceny. Proponowane katalizatory dedykowane do Mazdy zostały wykonane z wysokiej jakości surowców i dostarczane do nas przez najlepszych, europejskich producentów. Dzięki temu mamy pewność, że komponenty te są niezawodne. Potwierdza to specjalna homologacja oraz dwuletni okres gwarancyjny, którym objęte są wszystkie elementy. Dodatkowo proponujemy bardzo atrakcyjne ceny, ekspresową wysyłkę towaru - także poza granice naszego kraju, a także możliwość zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny. Przed złożeniem zamówienie zalecamy dokładne zapoznanie się ze specyfikacją danego modelu, a w razie potrzeby - kontakt za pośrednictwem infolinii. Zapraszamy!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!