Filtry cząstek stałych DPF Seat  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Hiszpańskie samochody nie są tak bardzo popularne wśród polskich kierowców, jak francuskie czy niemieckie, ale na pewno nie wpływa na to fakt, iż modele wyposażone w silniki diesla emitują wiele szkodliwych dla ludzkiego zdrowia oraz stanu środowiska spalin. Działają bowiem tak samo, niezależnie od tego, pod maską auta jakiej produkcji zostały ukryte. Tworząc naszą ofertę, nie zapomnieliśmy jednak o posiadaczach pojazdów z Półwyspu Iberyjskiego, umieszczając w niej nowoczesne filtry cząsteczek stałych DPF. Seat Ibiza, Toledo czy Exeo to natomiast tylko część z tych, które mogą korzystać z proponowanych przez nas urządzeń.

3657.16 PLN

2232.45 PLN

3849.28 PLN

strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Seata oddziałują na ludzkie zdrowie

Wykonane przy użyciu wysokiej klasy stali filtry cząsteczek stałych DPF do Seata pełnią w samochodach dwie, główne funkcje. Pierwsza polega na zatrzymywaniu w znajdujących się w ich wnętrzu kanalikach szkodliwych substancji, a następnie – pod wpływem ciepła – wypalaniu ich. Dzięki temu z rury wydechowej do naszego otoczenia dostaje się o wiele mniejsza ilość sadzy i innych, trujących związków, a w wyniku tego maleje ryzyko zaobserwowania problemów z układem oddechowym czy krwionośnym. Warto przy tym podkreślić, że DPF filtry cząsteczek stałych dla Seata dostępne w naszym sklepie są tzw. urządzeniami suchymi, co oznacza, że do ich poprawnego działania nie jest konieczne korzystanie z dodatkowych środków wspomagających.

Filtry DPF dla Seata przydatne szczególnie podczas dalekich podróży

Decydując się na zakup jednego z filtrów cząsteczek stałych DPF dla aut marki Seat, każdy kierowca może być pewien otrzymania urządzenia przydatnego szczególnie podczas dalekich podróży, kiedy to osiągnięcie niezbędnej do rozpoczęcia procesu wypalania temperatury jest łatwiejsze. Można wówczas zaobserwować, że prowadzenie auta staje się bardziej płynne, a sam silnik sprawuje się jeszcze lepiej niż dotychczas. Jeżeli więc Twój diesel zdecydowanie zbyt mocno zanieczyszcza otoczenie, polecamy zaopatrzyć samochód marki Seat w filtr cząsteczek stałych DPF, który można szybko zamontować za katalizatorem.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!