Pamaku
Centrum układów wydechowych

O nas

Specjalizujemy się w układach wydechowych do samochodów osobowych i dostawczych. W naszej ofercie posiadamy ponad 100 000 elementów układów wydechowych, w tym:

  • tłumiki
  • tłumiki środkowe
  • tłumiki końcowe
  • rury kolektorowe
  • katalizatory
  • filtry cząstek stałych dpf/fap
  • rury wydechowe
  • złącza elastyczne
  • strumienice
  • elementy montażowe

Zakład produkcyjno handlowy PAMAKU działa na polskim i europejskim rynku od ponad 25 lat jako uznany dystrybutor kompletnych układów wydechowych do wszystkich marek samochodów. W naszej ofercie znajdą państwo tłumiki, rury kolektorowe, rury wydechowe oraz złącza elastyczne największych w europie producentów układów wydechowych, takich jak bosal, klarius, fenno, asso, walker, bm catalyst, tp cats, euro flo, największego w polsce producenta układów wydechowych POLMO, jak również katalizatory oraz strumienice i złącza elastyczne największego w polsce producenta katalizatorów i filtrów cząstek stałych JMJ. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem układów wydechowych i katalizatorów marki BOSAL. Nasza pełna oferta obejmuje ponad 100 tysięcy produktów i stale się powiększa. Wszystkie produkty z naszej oferty objęte są 24 miesięczną gwarancją oraz posiadają najnowsze certyfikaty iso i tüv. Wieloletnia współpraca między innymi z wyżej wymienionymi producentami pozwoliła wypracować bardzo korzystne ceny zakupu oraz stworzyć dopracowany system dystrybucji. Od ponad 25 lat zaopatrujemy największe hurtownie układów wydechowych i warsztaty i sklepy motoryzacyjne w polsce środkowej i północnej, posiadamy stałych odbiorców w Europie.

Dzięki długiej i stale rozwijającej się współpracy z naszymi głównymi dostawcami, jesteśmy w stanie zaproponować stałą obsługę na najkorzystniejszych na rynku europejskim warunkach. stałym odbiorcom oferujemy kilkudziesięcioprocentowe rabaty, długie terminy płatności oraz zawsze darmowy i szybki transport. oferujemy najwyższą jakość za najniższą cenę. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, renomowanymi dostawcami.

Duże doświadczenie czyni z nas pewnego partnera, któremu warto zaufać.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!