Tłumiki Tawria  - wydechy, układ wydechowy  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Awaria układu wydechowego może przyczynić się nie tylko do pogorszenia komfortu prowadzenia pojazdu, ale również znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo jego codziennego użytkowania. Tłumik do Tavrii ma na celu odprowadzanie spalin z silnika na zewnątrz układu, a także zmniejszenie emitowanego hałasu wytwarzanego przez jednostkę napędową. Układ wydechowy, pracując w wymagających warunkach środowiskowych, narażony jest na wiele czynników, które mogą znacząco naruszyć konstrukcję elementów i w sposób pogorszyć jakość jazdy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb i parametrów technicznych auta, uwzględniając nie tylko markę i model samochodu, ale również rok produkcji, rodzaj zawieszenia i moc silnika. Dbamy o to, aby dostępne rozwiązania były w pełni kompatybilne oraz najwyższej jakości, przekładając się na przyjemne użytkowanie pojazdu niezależnie od warunków jazdy.
Hatchback
38.02 - Tłumik końcowy

285.61 PLN

tłumik 16.49
Tłumik końcowy
Hatchback
38.01 - Tłumik środkowy

207.38 PLN

tłumik 16.49
Tłumik środkowy
Hatchback
38.03 - Rura kolektorowa

207.38 PLN

tłumik 16.49
Rura kolektorowa
Hatchback
38.03+38.01+38.02 - Układ

721.05 PLN

tłumik 16.49
Układ
strona:

Wytrzymałe tłumiki do Tavrii

Szeroki asortyment to jeden z naszych atutów. Dbamy o to, aby klienci mieli szansę na realizację zakupów w sposób szybki, bezpieczny i bezproblemowy. Dokładamy wszelkich starań, aby opisane produkty gwarantowały możliwość zakupu gotowego rozwiązania bądź też wybranej części układu wydechowego zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dostępne w naszej ofercie tłumiki do Tavrii wyróżniają się jakością i wytrzymałością. Atutem pozostają starannie dopasowane materiały. Tłumiki pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów europejskich wykonane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Solidna konstrukcja obojętna na działania czynników niekorzystnych, które są częstą przyczyną uszkodzeń systemu, będzie służyć przez lata wymagającej eksploatacji. W sytuacji nawet najmniejszych wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i chętnie udzielimy porady dotyczącej właściwego dopasowania tłumika, rury lub całego systemu układu wydechowego w samochodzie marki Tavria.

Atrakcyjne ceny i pewny dostawca - tłumiki do Tavrii

Dbamy o to, aby każdy miał szansę znaleźć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do zapewnienia szerokiego asortymentu. Tłumiki do Tavrii to tylko jedna z możliwości wyposażenia układu wydechowego w naszym sklepie. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami prowadzimy dystrybucję najlepszej jakości tłumików o różnej specyfikacji technicznej, katalizatorów, filtrów cząstek stałych DPF/FAP, złączy elastycznych, a także elementów montażowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu wydechowego. Na nasz asortyment udzielana jest 24-miesięczna gwarancja, co daje klientom bezpieczeństwo i satysfakcję.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!