Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeep to amerykański, powszechnie znany i ceniony koncern motoryzacyjny. Przyjmuje status niemalże legendy, a pojazdy sygnowane logo marki są rozpoznawalne do tego stopnia, że nierzadko na pojazdy terenowe mówi się potocznie w naszym kraju właśnie “Jeep”. Gdy zajrzymy nieco głębiej w ofertę tej amerykańskiej marki, zauważymy wiele charakterystycznych pojazdów typu SUV czy pickup, które dość często można spotkać na ulicach naszego kraju. Z tego powodu zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa naszą ofertę DPF, czyli filtrów cząsteczek stałych właśnie do pojazdów marki Jeep. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością tego działu.
strona:

Szeroka oferta DPF - Jeep

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim filtry cząsteczek stałych DPF dopasowane do tych modeli Jeepa, które cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem. Są to między innymi: Cherokee, Patriot, Compass czy Commander. Zaletą proponowanych filtrów jest to, że są świetnie dopasowane do wyżej wymienionych pojazdów. Dzięki temu gwarantują wysoki poziom efektywności skutkujący sporą dawką redukcji cząsteczek stałych w gazach emitowanych przez układ wydechowy auta.

Solidne i trwałe filtry cząsteczek stałych do pojazdów marki Jeep

Dlaczego nasza oferta jest bardziej opłacalna niż ta, którą widzą Państwo u konkurencji? Przede wszystkim w przypadku tak ważnych elementów układu wydechowego, jak filtry cząsteczek stałych, warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Nasze filtry DPF do Jeepa, zostały wyprodukowane z solidnej, trwałej stali. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia zewnętrzne do tego stopnia, że zdecydowaliśmy się objąć je aż 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne i uczciwe ceny oraz bardzo szybką wysyłkę towaru - także poza granice naszego kraju. Serdecznie zachęcamy do współpracy i składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań lub niejasności - do kontaktu z naszym biurem.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!