Filtry cząstek stałych DPF Jeep  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Jeep to amerykański, powszechnie znany i ceniony koncern motoryzacyjny. Przyjmuje status niemalże legendy, a pojazdy sygnowane logo marki są rozpoznawalne do tego stopnia, że nierzadko na pojazdy terenowe mówi się potocznie w naszym kraju właśnie “Jeep”. Gdy zajrzymy nieco głębiej w ofertę tej amerykańskiej marki, zauważymy wiele charakterystycznych pojazdów typu SUV czy pickup, które dość często można spotkać na ulicach naszego kraju. Z tego powodu zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa naszą ofertę DPF, czyli filtrów cząsteczek stałych właśnie do pojazdów marki Jeep. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością tego działu.

2336.99 PLN

tłumik 16.49

2287.80 PLN

tłumik 16.49

2706.00 PLN

tłumik 16.49

2270.86 PLN

tłumik 16.49

1589.60 PLN

tłumik 16.49

1589.60 PLN

tłumik 16.49

1321.64 PLN

tłumik 16.49
strona:

Szeroka oferta DPF - Jeep

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim filtry cząsteczek stałych DPF dopasowane do tych modeli Jeepa, które cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem. Są to między innymi: Cherokee, Patriot, Compass czy Commander. Zaletą proponowanych filtrów jest to, że są świetnie dopasowane do wyżej wymienionych pojazdów. Dzięki temu gwarantują wysoki poziom efektywności skutkujący sporą dawką redukcji cząsteczek stałych w gazach emitowanych przez układ wydechowy auta.

Solidne i trwałe filtry cząsteczek stałych do pojazdów marki Jeep

Dlaczego nasza oferta jest bardziej opłacalna niż ta, którą widzą Państwo u konkurencji? Przede wszystkim w przypadku tak ważnych elementów układu wydechowego, jak filtry cząsteczek stałych, warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Nasze filtry DPF do Jeepa, zostały wyprodukowane z solidnej, trwałej stali. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia zewnętrzne do tego stopnia, że zdecydowaliśmy się objąć je aż 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne i uczciwe ceny oraz bardzo szybką wysyłkę towaru - także poza granice naszego kraju. Serdecznie zachęcamy do współpracy i składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań lub niejasności - do kontaktu z naszym biurem.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!