Pamaku
Centrum układów wydechowych
Wartburg to legendarna niemiecka rodzina samochodów osobowych i dostawczych, która swoją ciągłość produkcyjną zakończyła przed niespełna trzydziestoma laty. Mimo że na rynku pojawiło się zaledwie kilka modeli pojazdów tej marki, dała się ona poznać jako synonim wysokiej jakości wykonania. Szacuje się, że w Niemczech oraz Polsce po ulicach wciąż porusza się kilka tysięcy pojazdów tego typu. W związku z tym sklep pamaku.pl, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanatyków klasycznych pojazdów, przedstawia Państwu w tym dziale naszą ofertę tłumików do pojazdów marki Wartburg.
strona:

Dobry tłumik podstawą działania Wartburga

W pojazdach tego rodzaju, które najlepsze lata zdecydowanie mają już za sobą, bardzo istotny jest ostrożny i odpowiedzialny dobór komponentów zastępczych. Nie inaczej jest w przypadku tłumików do Wartburga. Jeżeli stajemy w obliczu wymiany tego elementu, musimy mieć pewność, że inwestujemy w sprzęt wysokiej jakości. Nasz sklep jest tego gwarancją! Wszystkie tłumiki dostępne w naszej ofercie, w tym także te dedykowane tego rodzaju oldschoolowym pojazdom, zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a dzięki pracy doświadczonej załogi są idealnie dopasowane do Wartburga 1.3. Właśnie ten pojazd mogą Państwo zaopatrzyć w nowy tłumik końcowy, środkowy oraz rurę środkową i kolektorową. Warto zaznaczyć, że produkty dostępne w tym dziale pasują do wszystkich rodzajów nadwozia.

Atrakcyjna cena tłumika do klasyki

Mimo że wykonanie tłumików odpowiednich do aut starszej generacji nie należy do najłatwiejszych zadań, nasz sklep nadal stara się opierać swoją ofertę o atrakcyjne ceny. Dzięki temu tłumik do Wartburga kosztuje u nas niewiele, a jeśli dołożymy do tego inne warunki zakupów, takie jak szybka wysyłka i okres gwarancyjny zamawianego towaru, okazuje się, że jesteśmy bezkonkurencyjni! Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników starszych pojazdów do zakupów w naszym sklepie!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!