Pamaku
Centrum układów wydechowych

Odpowiednie uszczelnienie układu wydechowego jest niezwykle ważne. Jedną z najistotniejszych kwestii jest zapobieganie wydostawaniu się do kabiny pasażerskiej silnie trującego dla człowieka dwutlenku węgla. W przypadku uszkodzenia lub awarii odpowiedzialnego za właściwe uszczelnianie elementu należy go niezwłocznie wymienić. W bogatym asortymencie Pamaku znajdą Państwo wytrzymałe i trwałe uszczelki, które pozwolą na szybkie przywrócenie właściwości uszczelniających układu wydechowego w Państwa pojeździe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

strona:

Uszczelki – jeden z najważniejszych elementów układu wydechowego

Rozszczelnienie układu wydechowego może pojawić się w każdym momencie. W wyniku awarii silnik przestaje pracować prawidłowo, pojawia się nieznośny hałas, oczyszczanie ze spalin przestaje być skuteczne, a co najgorsze, można narazić siebie oraz pasażerów na kontakt z trującym gazem. Właściwe uszczelnienie wpływa też korzystnie na otaczające środowisko naturalne. Nieszczelności mogą występować m.in. na łączeniu poszczególnych rur, co jest zwykle wynikiem uszkodzonej lub wysłużonej uszczelki. Można jednak taką naprawę z powodzeniem wykonać w przydomowym warsztacie, jednak trzeba zaopatrzyć się w wysokiej jakości uszczelki. Średniej jakości elementy układu wydechowego mogą jedynie pogorszyć pierwotny stan całej konstrukcji lub spowodować konieczność powtórnej wymiany w krótkim czasie.

W naszej bogatej ofercie posiadamy wysokiej jakości uszczelki, również uniwersalne, które sprawdzą się doskonale we wszystkich samochodach najpopularniejszych marek. Dostępne w naszym szerokim asortymencie produkty wyróżniają się wytrzymałością, doskonałymi właściwościami konstrukcyjnymi oraz trwałością. Wszystkie elementy układu wydechowego posiadają konieczną dokumentację, potwierdzającą spełnienie rygorystycznych norm, oraz najwyższą jakość, a także certyfikaty TÜV oraz ISO. Na nasze sprawdzone uszczelki udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Jesteśmy w stanie zagwarantować dostarczenie zamówienia w ciągu 24 godzin. Dodatkowo wszystkie zamówienia złożone przed godziną 12 realizujemy w tym samym dniu. Nasz obszar dostawy obejmuje 40 krajów w Europie.

Pamaku – najlepsze elementy układu wydechowego w konkurencyjnej cenie

Pamaku to ceniony dostawca najwyższej jakości elementów układu wydechowego do aut wszystkich marek. W naszej ofercie znajdują się podzespoły zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na skrupulatny i staranny dobór naszych dostawców, by móc zaoferować Państwu najlepsze produkty w optymalnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi producentami, których towary doceniane są przez klientów na całym świecie. Nasze produkty są dostępne natychmiast, dzięki bezpośredniemu dostępowi do magazynów centralnych, w tym także renomowanej firmy BOSAL, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, bezpłatną dostawę oraz długie terminy płatności.

O jakość i spełnienie najwyższych standardów obsługi dba nasz wykwalifikowany zespół specjalistów. Czekamy na Państwa zapytania. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde z nich oraz postaramy się rozwiać ewentualne wątpliwości i wytłumaczyć nieścisłości. Zapewniamy kompleksową obsługę od chwili złożenia zamówienia aż po dostarczenie wybranych przez Państwa części, np. uszczelek, pod wskazany adres. U nas otrzymują Państwo najlepsze elementy układu wydechowego w najlepszych cenach. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!