Pamaku
Centrum układów wydechowych
Volvo to szwedzki koncern pojazdów użytkowych rozpoznawalnych na całym świecie. Także na ulicach naszego kraju nie sposób nie zauważyć samochodów tego producenta. Pojazdy Volvo cenimy za elegancki wygląd i wysoki poziom wykonania poszczególnych segmentów. Nie oznacza to niestety, że Volvo produkuje auta całkowicie niezawodne. Z czasem uszkodzeniu mogą ulec między innymi układy wydechowe. Jeśli szukają więc Państwo dobrej jakości tłumików do aut Volvo – świetnie trafiliście. W naszym sklepie znajdą Państwo dziesiątki różnych modeli – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

1028.78 PLN

1028.78 PLN

Tłumiki do Volvo różnego rodzaju

Niewątpliwie zaletą naszego sklepu jest niezwykle szeroki wybór różnego rodzaju tłumików. Nie inaczej jest w przypadku tłumików do Volvo. Tworząc ofertę, udało nam się umieścić w niej tłumiki pasujące zarówno do starszych, jak i nowszych modeli pojazdów tej marki. Dzięki temu znajdą u nas Państwo tłumiki między innymi do: S40, S60, S70, czy też V50, V70 i XC90. Jest to oczywiście tylko kilka przykładowych modeli. Ponadto oferujemy tłumiki dedykowane pojazdom o różnych wielkościach i rodzajach silnika oraz różnymi rodzajami nadwozia. W celu znalezienia konkretnego modelu, który odpowiada Państwa preferencjom, zalecamy skorzystanie z wyszukiwarki lub kontakt z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Najlepsza oferta tłumików do Volvo

Zaletą naszego sklepu nie jest jednak wyłącznie bogata oferta tłumików. Tym, co naprawdę wyróżnia pamaku.pl spośród konkurencji, są atrakcyjne ceny oraz szybkie i profesjonalne działanie. Nasz sklep jest gotowy do wysyłki hurtowych ilości każdego dostępnego w naszej ofercie modelu tłumika do Volvo. Czas wysyłki wynosi 1 dzień roboczy. Nasze produkty wysyłamy do 40 europejskich krajów. Ponadto wszystkie produkty objęte są okresem gwarancyjnym. To wszystko, w połączeniu z niską ceną wysyłki oraz samego produktu, sprawia, że zakupy w naszym sklepie są po prostu bardzo opłacalne! Jeżeli szukają więc Państwo niedrogiego, ale wykonanego z wysokiej jakości materiałów tłumika do pojazdu marki Volvo – serdecznie zapraszamy do współpracy!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!