Pamaku
Centrum układów wydechowych
Samochody produkowane przez BMW są doskonale znane na całym świecie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że do niemieckiej marki należy również mający swoją siedzibę w Farnborough brytyjski koncern Mini. Filtry cząsteczek stałych DPF dedykowane wytwarzanym w nim pojazdom stanowią natomiast ważną część oferty naszego sklepu. Ich nabycie pozwala w wyraźnym stopniu ograniczyć emisję spalin, a co za tym idzie – pozytywnie wpływa na stan środowiska naturalnego. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług posiadaczy takich aut, jak Mini Clubman, Cooper czy One.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF dla Mini – co grozi za ich nieposiadanie?

Filtry cząsteczek stałych DPF dla aut Mini nie tylko powinny, ale obecnie wręcz muszą stanowić element ich wyposażenia, ponieważ w razie nieposiadania jednego z modeli urządzenia, na właściciela takiego auta może zostać nałożony mandat w kwocie kilkuset złotych. Takie działanie ma jednak uświadomić kierowców, jak ważne jest ograniczenie emisji spalin. Nasze artykuły motoryzacyjne w znacznym stopniu ułatwiają osiągnięcie tego celu, nie wymagając przy tym praktycznie żadnej obsługi i stosowania środków wspomagających. W przypadku filtrów cząsteczek stałych DPF do Mini wystarczy bowiem jedynie osiągnięcie wysokiej temperatury, aby proces wypalania szkodliwych cząstek został rozpoczęty.

Filtry stałe DPF do zamontowania za katalizatorem

Proponowane filtry cząsteczek stałych DPF dla samochodów Mini powstały z wysokiej klasy stali, w związku z czym znaczna trwałość stanowi jeden z największych ich atutów. Za pozostałe uznać należy m.in. objęcie każdego modelu dwuletnią gwarancją, łatwość w dokonywaniu montażu, a także fakt, iż nie ulegają zbyt łatwo zapychaniu. Dzięki temu bardzo dobrze radzą sobie z pełnieniem swojej funkcji, znajdując się najczęściej tuż za katalizatorem. Dodatkowo filtry cząsteczek stałych DPF dla aut Mini można nabyć w naszym sklepie szybko i w atrakcyjnej cenie, przebywając również poza Polską.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!