Dedykowane katalizatory Volvo  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Volvo, czyli największy szwedzki koncern samochodowy i marka, której nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, działa nieprzerwanie od 1927 roku. Kojarzy się nam ona przede wszystkim z pojazdami ciężarowymi i dostawczymi oraz eleganckimi autami osobowymi, których bardzo wiele spotkać można codziennie na polskich drogach. Dla wszystkich kierowców w naszym kraju i nie tylko, którzy zdecydowali się na zakup pojazdu tej marki, przygotowaliśmy ofertę doskonałych katalizatorów dedykowanych do Volvo właśnie. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo w szybki i niedrogi sposób dokonać wymiany uszkodzonego elementu układu wydechowego na nowy, idealnie dopasowany do Waszego pojazdu.

809.33 PLN

746.05 PLN

strona:

Szeroki wybór katalizatorów dedykowanych do Volvo

Po zapoznaniu się z preferencjami polskich kierowców oraz sprawdzeniu zapotrzebowania na katalizatory dedykowane konkretnym modelom Volvo zdecydowaliśmy się przygotować szeroką ofertę, w której znajdą Państwo katalizatory dopasowane m.in. do: V40, V50, V70, S40, S60, S80, XC70, XC90, C30 czy C70. Oczywiście, przygotowaliśmy elementy pasujące do ww. modeli w różnych generacjach. Zalecamy więc dokładne zapoznanie się z zawartością tego działu oraz sprawdzenie szczegółowej specyfikacji każdego modelu. Zakupy w naszym sklepie to niepowtarzalna okazja na zakup potrzebnego elementu na atrakcyjnych finansowo zasadach.

Wysoka jakość katalizatorów dedykowanych Volvo w niskiej cenie

Inną zaletą naszej oferty jest jakość wykonania oferowanych produktów. Wszystkie katalizatory dedykowane do Volvo zostały wykonane w zgodzie z najnowszymi standardami. Dzięki użyciu niemieckiej stali, proponowane produkty zostały objęte certyfikatem UW TUV, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność co do ich jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie katalizatory zostały ponadto objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z okazji i zakupów w naszym sklepie. Oferujemy produkty najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego, na życzenie klienta, wysyłamy zamówiony towar także poza granice kraju.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!