Pamaku
Centrum układów wydechowych
Tłumik, jak również cały układ wydechowy, to jedne z najbardziej narażonych na awarie elementów auta. Już nawet niewielka nieszczelność może być tragiczna w skutkach, zaczynając od niekomfortowej jazdy z powodu nadmiernego hałasu, a kończąc na zatruciu kierowcy lub pasażerów. Ważne jest, aby we właściwym czasie wymienić nieprawidłowo działający element. Państwa Honda straciła na mocy? Tłumik nadaje się do wymiany? Z pomocą przychodzi firma PAMAKU, która w swojej ofercie posiada świetnej jakości tłumiki do Hondy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

433.34 PLN

strona:

Tłumiki do Hondy w korzystnej cenie

Japońska marka to gwarancja najwyższej jakości i takie też są oferowane przez nas tłumiki do Hondy. W asortymencie znajdą Państwo tłumiki do większości modeli m.in. Accord, Civic, Concerto, CR-V, FR-V, HR-V i Jazz. Posiadamy tłumiki początkowe, środkowe, końcowe, a także całe lub część układów. Nasze produkty charakteryzują się solidną konstrukcją. Dodatkowo wszystkie posiadają niezbędne, najnowsze certyfikaty. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowa specyfikacja każdego elementu, w której określone zostały istotne informacje m.in. rok produkcji, rodzaj elementu i nadwozia, zastosowanie oraz numer produktu, który pozwoli ponownie na łatwe odnalezienie danego elementu. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego też nasz zespół obsługi jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie zamówienia. Służymy pomocą oraz odpowiedzią na każde pytanie.

Dostawca tłumików do Hondy z wieloletnim doświadczeniem

PAMAKU to ceniony na rynku polskim i europejskim dystrybutor kompletnych układów wydechowych do aut najpopularniejszych marek z ponad 25-letnim doświadczeniem. Nasz asortyment to nie tylko tłumiki do Hondy, ale także rury kolektorowe, rury wydechowe oraz złącza elastyczne. Zaopatrujemy się tylko i wyłącznie u rekomendowanych, znanych w branży producentów z Polski i Europy, wśród których warto wymienić np. Euro Flo, Asso, Fenno, Bosal, czy POLMO. W naszej ofercie znajduje się ponad 100 000 produktów i liczba ta ciągle rośnie. Wszystkie elementy objęte są 24-miesięczną gwarancją. Zapraszamy do zakupu online tłumików do Hondy w naszym sklepie!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!