Pamaku
Centrum układów wydechowych
Na komfort, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu wpływa wiele czynników. Układ wydechowy z pewnością jest jednym z elementów, które w chwili awarii mogą zaburzyć codzienną eksploatację auta. W naszej ofercie przygotowaliśmy niezbędne wyposażenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji oddajemy między innymi tłumiki do Rovera, jak również pozostałe elementy wyposażenia, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu wydechowego. Wszystkie dostępne części pozostają w pełni dopasowane do parametrów technicznych popularnych modeli Rovera: 111, 211I, 214, 214I, 216, 216I, 218, 220, 25, 414I, 416, 416I, 418, 420, 45, 618I, 620, 623I, 75, MG ZR i MG ZS.
strona:

Tłumiki do Rovera - niezbędne wyposażenie układu wydechowego

Zadbaliśmy o komfort i wygodę naszych klientów, proponując oprócz tłumików końcowych i środkowych do Rovera również rury kolektorowe, zamienniki katalizatorów oraz kompleksowe zestawy, które scalają potrzebne elementy wyposażenia układu wydechowego. Kluczowym czynnikiem właściwego zakupu jest nie tylko trwała i solidna konstrukcja, ale przede wszystkim dobrze dopasowane tłumiki zgodnie z potrzebami: oporów pojemności i przepływu oraz mocy silnika, które mają wpływ na utrzymanie osiągów jednostki napędowej na satysfakcjonującym poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta oaz profesjonalne doradztwo spełnią wszelkie oczekiwania, gwarantując komfort, jakość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Wytrzymałe i solidne tłumiki do Rovera

Do głównych atutów tłumików do Rovera z naszej oferty zaliczyć można ich wytrzymałą konstrukcję. Zadaniem układu wydechowego jest wyciszenie emitowanego hałasu podczas użytkowania pojazdu oraz właściwe odprowadzanie spalin na zewnątrz, zachowując komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wymagające warunki, w szczególności drgania, wysokie temperatury i zanieczyszczenia, nierzadko prowadzą do uszkodzeń układu wydechowego, co przekłada się na pogorszenie warunków eksploatacji auta. Dostępne w naszej ofercie tłumiki zostały zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ponadto konstrukcje objęte są 24-miesięczną gwarancją, co z pewnością zadowoli wymagających kierowców.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!