Pamaku
Centrum układów wydechowych
Zanim w 2020 r. niemiecka firma motoryzacyjna Smart postanowiła skupić się wyłącznie na produkcji aut elektrycznych, znacznie wcześniej zdążyła stworzyć nieco mniej ekologiczne samochody, napędzane m.in. silnikami diesla. Mimo że emitowały niewiele w porównaniu do większych pojazdów osobowych, również w pewnym stopniu przyczyniały się do tego, że stan środowiska naturalnego pozostawiał (i wciąż pozostawia) wiele do życzenia. Wiedząc o tym, postanowiliśmy włączyć do swojej oferty filtry cząsteczek stałych DPF do aut Smart starszej generacji, korzystanie z których niesie za sobą wiele korzyści.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Smart – przed czym mogą nas uchronić?

Proponowane filtry cząsteczek stałych DPF dla samochodów Smart Fortwo Coupe zawierają w sobie kanaliki, których zadaniem jest pochłanianie szkodliwych cząstek, aby następnie – pod wpływem odpowiednio wysokiej temperatury – dokonać ich wypalenia. W wyniku tego do atmosfery przenika o wiele mniejsza ilość sadzy i innych związków trujących, które, przedostając się do ludzkich płuc, negatywnie oddziałują m.in. na nasz układ nerwowy oraz oddechowy. Możliwe do nabycia w sklepie PAMAKU filtry cząsteczek stałych DPF do aut marki Smart nie wymagają stosowania środków wspomagających, a regularnie konserwowane w zalecany sposób mogą pełnić swoją funkcję nawet przez kilka lat.

Filtry stałe DPF dedykowane autom Smart z silnikami diesla oraz benzynowymi

Nabywając jeden z filtrów cząsteczek stałych DPF dla aut marki Smart z przygotowanej przez nas oferty, otrzymujesz dwuletnią gwarancję, a także pewność, że urządzenie będzie zdolne do prawidłowego działania praktycznie od razu po dokonaniu jego montażu. Proces ten nie należy do szczególnie skomplikowanych, co również sprawia, że wiele osób zdecydowało się na zakup. Podobnie zresztą, jak fakt, że zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami korzystanie z filtrów cząsteczek stałych DPF do Smart i innych pojazdów napędzanych silnikami diesla czy benzynowymi jest konieczne.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!