Pamaku
Centrum układów wydechowych
Niesprawny układ wydechowy może przynieść sporo szkód dla auta. Najważniejsze zadania tłumika to odprowadzanie spalin z silnika na zewnątrz układu oraz znaczne zmniejszenie hałasu wytwarzanego przez jednostkę napędową. Jest to jeden z najbardziej narażonych na zniszczenie elementów układu wydechowego, dlatego tak ważne jest, aby był on solidny i sprawdzony. Tłumik we Fiacie przestał działać prawidłowo? Jazda przestała być z tego powodu satysfakcjonująca? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą tłumików do Fiata w naszej ofercie!

327.53 PLN

477.89 PLN

Sprawdzone tłumiki do Fiata

W naszym bogatym asortymencie znajdują się wysokiej jakości tłumiki do Fiata znanych i renomowanych producentów w atrakcyjnej cenie. U nas otrzymają Państwo tłumiki do najpopularniejszych modeli m.in. Bravo, Doblo, Grande Punto, Multipla, Seicento, Siena, Uno, Panda oraz Stilo. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością, solidnym wykonaniem, posiadają niezbędne, najnowsze certyfikaty iso i tüv. Każdy tłumik do Fiata dostępny na naszej stronie internetowej ma szczegółową specyfikację, w której można znaleźć m.in. rodzaj elementu, rok produkcji oraz zastosowanie, a także numer produktu. Nie wiedzą Państwo, który tłumik wybrać? Nasz profesjonalny zespół obsługi klienta chętnie udzieli porady i rozwieje ewentualne wątpliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie zamówienia.

PAMAKU – pewny dostawca tłumików do Fiata

Dystrybucją kompletnych układów wydechowych do wszystkich marek samochodów, w tym także Fiata, zajmujemy się już od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy uznanie zarówno na polskim, jak i europejskim rynku, czego dowodem są liczne rekomendacje i ponowne zamówienia. Nasza bogata oferta to nie tylko tłumiki do Fiata, ale również rury kolektorowe, rury wydechowe oraz złącza elastyczne. Naszymi dostawcami są najwięksi producenci w Europie m.in. Bosal, Fenno, Asso, Euro Flo oraz polska firma POLMO. Nasz asortyment to ponad 100 000 wysokiej jakości produktów, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że otrzymują najlepszy produkt w korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!