Pamaku
Centrum układów wydechowych
Honda to japoński koncern motoryzacyjny specjalizujący się w produkcji między innymi aut wyścigowych oraz osobowych. Te pierwsze robią furorę w świecie sportu, drugie natomiast doceniane są przez kierowców na całym świecie. Pojazdy sygnowane logiem tej japońskiej marki są często widoczne również na naszych, polskich drogach. Polacy cenią je przede wszystkim za wysoki poziom niezawodności. Niestety, nawet najlepiej skonstruowany pojazd wymaga czasem pewnej ingerencji w jego wnętrze. Jeżeli w Państwa Hondzie pojawił się problem z katalizatorem - śpieszymy z pomocą. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą katalizatorów dedykowanych do Hondy.

1744.02 PLN

1113.79 PLN

1113.79 PLN

strona:

Najwyższa jakość katalizatorów dedykowanych do Hondy

Naszą ofertę wyróżnia na tle konkurencji najwyższa jakość zarówno proponowanego asortymentu, jak i usług. Oferujemy elementy powstałe wyłącznie z najlepszych surowców, dostarczanych do nas bezpośrednio od największych, europejskich producentów. Rygorystyczne trzymanie się procedur skutkuje tym, że katalizatory zawierają certyfikat RW TUV. Kupując u nas, mają zatem Państwo pewność trafionej inwestycji. Katalizatory są wytrzymałe, idealnie dopasowane do poszczególnych modeli pojazdów. Mają znaczący wpływ na ilość i jakość spalin wydzielanych przez układ wydechowy. W naszym sklepie kupią Państwo katalizatory dedykowane do Hondy najwyższej jakości.

Szeroki wybór na katalizatory dedykowane do Hondy

Doskonale wiemy, które modele japońskiego producenta są najczęściej spotykane na naszych drogach, więc kompletując ofertę, staraliśmy się przygotować katalizatory dopasowane właśnie do nich. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć profesjonalne katalizatory dedykowane między innymi do Hondy Civic, Jazz czy Accord. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i poświęcenia dłuższej chwili na sprawdzenie specyfikacji danego modelu. W przypadku jakichkolwiek niejasności jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!