Pamaku
Centrum układów wydechowych

Mamy dokładnie to, czego potrzebujesz! Oferujemy solidne tłumiki Chrysler wykonane z materiałów, dostarczanych przez największych światowych producentów, m.in. renomowany w branży koncern ThyssenKrupp. Dzięki nim znacznie zredukujesz drgania, wyciszysz pracę silnika, a przede wszystkim skutecznie pozbędziesz się niebezpiecznych dla zdrowia spalin. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był dostępny od ręki. Zamówiony towar dostarczamy nawet w ciągu 24 godzin.

strona:

Wyróżnia nas jakość

Kilkadziesiąt lat w branży samochodowej zobowiązuje. Wiemy o tym, dlatego nieustannie podnosimy jakość wykonania naszych produktów. Tłumiki Chrysler powstają przy uwzględnieniu rygorystycznych standardów ISO. To wymagające normy dotyczące procesu produkcji, które stanowią poświadczenie jakości całego procesu wytwarzania. Ponadto w PAMAKU używamy wysokiej klasy niemieckiej stali. Pozwoliło nam to uzyskać certyfikat RW TUV. Stanowi on dowód, że z naszych części można korzystać bez obaw przez długi czas. Trwałość cenimy sobie także na polu współpracy z klientami. Naszym stałym kontrahentom proponujemy indywidualne warunki zakupu, czy też płatności. Stabilna współpraca z PAMAKU gwarantuje także korzyści w kwestii elastyczności dostawy.

Obecnie nasza oferta obejmuje ponad 100 tysięcy artykułów, a tłumiki Chrysler dostarczamy do kilkudziesięciu krajów Europy. Patrzymy jednak w przyszłość, dlatego wciąż poszerzamy katalog produktów. Możemy to robić bez obaw o terminowość dostaw, gdyż zadbaliśmy o odpowiedni rozwój sieci magazynów, która obejmuje także obiekty największych producentów. Dzięki temu zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie. Z zakupionego towaru można cieszyć się nawet w ciągu 24 godzin od złożenia dyspozycji. W znalezieniu odpowiedniej części na naszej stronie pomaga użytkownikowi przyjazny interfejs, który obsługuje się bardzo intuicyjnie. Można to robić zarówno z telefonu, jak i sprzed ekranu komputera. W każdym przypadku zajmie to niewiele czasu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!