Pamaku
Centrum układów wydechowych
Japońskie samochody elektryczne nie są wciąż i na pewno długo jeszcze nie będą powszechnie używane na świecie, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak korzystać z tych, wyposażonych w mało ekologiczne silniki diesla. Wśród nich jednymi z popularniejszych w Polsce są produkowane przez koncern Mitsubishi. Filtry cząsteczek stałych DPF są jednak w stanie sprawić, że podróżowanie nimi nie będzie tak samo szkodliwe dla naszego zdrowia, jak jeszcze nieco ponad 10 lat temu, kiedy korzystanie z tego rodzaju urządzeń nie stanowiło konieczności.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Mitsubishi – dlaczego powinieneś je mieć?

Możliwe do nabycia w naszym sklepie internetowym DPF filtry cząsteczek stałych do Mitsubishi ASX, Lancer czy Pajero charakteryzują się bardzo wysokim poziomem skuteczności w zatrzymywaniu wydobywających się z silników wysokoprężnych cząsteczek stałych oraz wypalaniu ich w swoim wnętrzu. Dzięki temu ilość sadzy emitowanej do powietrza ulega wyraźnemu zmniejszeniu, co z kolei powoduje, że przebywanie w większych miastach, gdzie na drogach przemieszcza się mnóstwo samochodów, jest bardziej przyjazne. Oferowane przez nas filtry cząsteczek stałych DPF do Mitsubishi posiadają w swym wnętrzu specjalne kanały tworzące siatkę zatrzymującą niepożądane cząstki, by następnie wypalić je bez konieczności stosowania płynu lub innych środków wspomagających.

Dodatkowe zalety związane z korzystaniem z filtrów DPF

Każdy z naszych filtrów cząsteczek stałych DPF dla Mitsubishi dostępny jest w atrakcyjnej cenie i objęty dwuletnią gwarancją. Korzystanie z nich wiąże się z kilkoma, dodatkowymi korzyściami poza tymi, o których wspomnieliśmy wcześniej. Wśród najistotniejszych wymienić należy przede wszystkim korzystny wpływ na pracę silnika, a także fakt, iż przyczyniają się do łatwiejszego wypracowania równego stylu jazdy podczas pokonywania długiej trasy. Wszystkie filtry cząsteczek stałych DPF do aut Mitsubishi są ponadto trwałe, praktycznie samoobsługowe i podlegają regeneracji. Nabycie jednego z nich jest więc bardziej opłacalne niż korzystanie z jednorazowych filtrów.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!