Pamaku
Centrum układów wydechowych

Niezbędny element każdego układu wydechowego, czyli złącza elastyczne - dedykowane. Każdej pracy silnika towarzyszą drgania, przechodzą one na wszystkie części pojazdu, także na cały układ wydechowy. Są szkodliwe i mocno wpływają na szybsze zużywanie się elementów. Komponent określany także tłumikiem drgań praktycznie eliminuje wszystkie wibracje. Zabezpiecza on korektor przed pękaniem w związku z obciążeniami, jakie na niego działają i pochodzą z układu wydechowego. Wyróżniamy złącza elastyczne dedykowane do odpowiedniego modelu i wersji pojazdu, ale także te uniwersalne. Po pewnym czasie eksploatacji, szczególnie kiedy samochód użytkowany jest w dużej części po nierównych drogach, dochodzi do zużycia się złącza. Niezbędna jest wtedy jego wymiana na nowy, co przełoży się na ponowne zwiększenie ochrony wielu części układu wydechowego.

270.60 PLN

270.60 PLN

242.19 PLN

170.48 PLN

234.07 PLN

184.01 PLN

216.48 PLN

132.59 PLN

102.08 PLN

strona:

Jeżeli szukasz sprawdzonych tłumików drgań, które sprostają Twoim oczekiwaniom, a także wymaganiom postawionym im w trakcie eksploatacji, wybierz modele z naszego sklepu internetowego. Każde dedykowane złącze elastyczne zostało wykonane z odpornej na uszkodzenia i korozję niemieckiej stali. Dostępne są wersje między innymi do Forda Focusa 99/9 - 04’, Volvo S40 produkowanego od 2004 roku, czy Seata Toledo i Leona w wersji sedan produkowanych od roku 1998. Oczywiście to tylko część szerokiej oferty naszego sklepu. Każdy z pewnością znajdzie rozwiązanie dla siebie. Co ważne, na złącza elastyczne dajemy 24-miesięczną gwarancję. Nie musisz jednak obawiać się usterek, świadczy o tym odsetek reklamacji, który jest na poziomie jedynie 0,3% wszystkich zakupionych u nas produktów. Jeżeli masz pytania lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące części, czy ich kompatybilności z danym modelem pojazdu, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści i doradcy czekają! Zapraszamy do zakupu rozwiązań w naprawdę korzystnych cenach!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!