Dedykowane katalizatory Subaru  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Subaru to japoński koncern motoryzacyjny z prawie 70-letnią historią. Podobnie jak inne rozpoznawalne japońskie marki samochodowe, Subaru eksportuje swoje pojazdy nie tylko na rynek azjatycki, ale też, a może i przede wszystkim - do Europy. Nic więc dziwnego, że także na ulicach polskich miast, spotkanie pojazdu sygnowanego logo z charakterystycznymi gwiazdami nie jest niczym trudnym. Polacy od lat doceniają japońską jakość - jednak nawet najlepsze pojazdy wykonane przez japońskich inżynierów wymagają czasami wymiany pojedynczych elementów, m.in. układu wydechowego. W tym dziale przygotowaliśmy więc dla Państwa naszą ofertę katalizatorów dedykowanych do Subaru właśnie.
strona:

Nasza oferta katalizatorów dedykowanych do Subaru

W naszej ofercie wszyscy klienci znajdą szeroki wybór katalizatorów dedykowanych do następujących modeli Subaru: Justy, Forester, Outback, Legacy, Impreza czy Tribeca. Warto zaznaczyć, że w asortymencie uwzględniliśmy katalizatory dopasowane do ww. modeli pojazdów różnych generacji. Naturalnie, katalizatory dostępne w ramach oferty mają homologację CW TUV oraz spełniają normę emisji Euro 4, dzięki czemu inwestując w widoczne na tej stronie produkty mają Państwo pewność, że zwiększycie efektywność układu wydechowego w Waszym pojeździe.

Wysoka jakość katalizatorów dedykowanych do Subaru

Podobnie jak w przypadku innych katalizatorów, te dedykowane Subaru zostały wykonane w zgodzie z najnowszymi standardami. Dla tych z Państwa, dla których homologacja niemieckich firm zajmujących się techniczną kontrolą pojazdów to za mało, przygotowaliśmy aż 24-miesięczny okres gwarancyjny. Warto zaznaczyć jednak, że niemiecka stal, z której wykonano katalizatory, jest niezwykle solidna, a odsetek reklamacji wynosi zaledwie 0,3 % wszystkich zamówień. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, na którą składają się nie tylko niezwykle trwałe elementy, ale i atrakcyjne ceny i ekspresowa wysyłka - także poza granice naszego kraju.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!