Dedykowane katalizatory Subaru  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Subaru to japoński koncern motoryzacyjny z prawie 70-letnią historią. Podobnie jak inne rozpoznawalne japońskie marki samochodowe, Subaru eksportuje swoje pojazdy nie tylko na rynek azjatycki, ale też, a może i przede wszystkim - do Europy. Nic więc dziwnego, że także na ulicach polskich miast, spotkanie pojazdu sygnowanego logo z charakterystycznymi gwiazdami nie jest niczym trudnym. Polacy od lat doceniają japońską jakość - jednak nawet najlepsze pojazdy wykonane przez japońskich inżynierów wymagają czasami wymiany pojedynczych elementów, m.in. układu wydechowego. W tym dziale przygotowaliśmy więc dla Państwa naszą ofertę katalizatorów dedykowanych do Subaru właśnie.

1086.09 PLN

tłumik 16.49

908.34 PLN

tłumik 16.49

1017.21 PLN

tłumik 16.49

908.34 PLN

tłumik 16.49

908.34 PLN

tłumik 16.49

908.34 PLN

tłumik 16.49

908.34 PLN

tłumik 16.49

1513.91 PLN

tłumik 16.49

1513.91 PLN

tłumik 16.49
strona:

Nasza oferta katalizatorów dedykowanych do Subaru

W naszej ofercie wszyscy klienci znajdą szeroki wybór katalizatorów dedykowanych do następujących modeli Subaru: Justy, Forester, Outback, Legacy, Impreza czy Tribeca. Warto zaznaczyć, że w asortymencie uwzględniliśmy katalizatory dopasowane do ww. modeli pojazdów różnych generacji. Naturalnie, katalizatory dostępne w ramach oferty mają homologację CW TUV oraz spełniają normę emisji Euro 4, dzięki czemu inwestując w widoczne na tej stronie produkty mają Państwo pewność, że zwiększycie efektywność układu wydechowego w Waszym pojeździe.

Wysoka jakość katalizatorów dedykowanych do Subaru

Podobnie jak w przypadku innych katalizatorów, te dedykowane Subaru zostały wykonane w zgodzie z najnowszymi standardami. Dla tych z Państwa, dla których homologacja niemieckich firm zajmujących się techniczną kontrolą pojazdów to za mało, przygotowaliśmy aż 24-miesięczny okres gwarancyjny. Warto zaznaczyć jednak, że niemiecka stal, z której wykonano katalizatory, jest niezwykle solidna, a odsetek reklamacji wynosi zaledwie 0,3 % wszystkich zamówień. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, na którą składają się nie tylko niezwykle trwałe elementy, ale i atrakcyjne ceny i ekspresowa wysyłka - także poza granice naszego kraju.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!