Elementy montażowe Pierścienie uszczelniające  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Uszczelnienie układu wydechowego może być wykonane na wiele sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie pierścienia uszczelniającego, który wraz z pastą uszczelniającą tworzy idealny duet. Zdarza się jednak, że element ten ulega awarii, a występująca nieszczelność negatywnie wpływa na komfort jazdy oraz w niektórych wypadkach także zdrowie kierowcy i pasażerów. Szybką wymianę zapewni szeroki asortyment Pamaku, w którym znajdą Państwo m.in. wysokiej jakości pierścienie uszczelniające. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych produktów!

strona:

Solidne pierścienie uszczelniające

W rurach wydechowych znajdują się gorące gazy, które działają na różne elementy układu. Elementy te muszą być wykonane z trwałych i solidnych materiałów, by zapewnić właściwą pracę układu wydechowego przez długi czas. Rozszczelnienie, które może być wynikiem np. uszkodzenia lub zniszczenia pierścienia uszczelniającego, musi być w najkrótszym możliwie czasie naprawione, by nie dopuścić do niepożądanych zdarzeń, takich jak zanieczyszczenie środowiska naturalnego, poprzez brak efektywnego oczyszczania jednostki napędowej, nieprawidłową pracę silnika czy nieznośny hałas. Najgorszy jest jednak trujący gaz, który po przedostaniu się do kabiny może mieć wpływ na zdrowie i życie zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Ważne, by podczas wymiany stare podzespoły zostały zastąpione najwyższej jakości elementami, które zagwarantują właściwą pracę układu przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone i solidne pierścienie uszczelniające, które wyróżniają się solidną konstrukcją oraz długotrwałą żywotnością. Pierścienie nakłada się na kawałek rurki, który wystaje z jednego z kołnierzy. Elementy te przeznaczone są do wszystkich rodzajów nadwozi oraz świetnie sprawdzą się w pojazdach wszystkich marek. Ich wysoką jakość oraz spełnienie obowiązujących norm potwierdza niezbędna dokumentacja oraz certyfikaty TÜV i ISO. Nasze produkty posiadają 24-miesięczną gwarancję. Proces realizacji towarów zamówionych do godz. 12 rozpoczyna się tego samego dnia. Gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin, co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, a w ogólnym rozrachunku także pieniądze, gdyż czas to pieniądz.

Pamaku – świetna jakość, atrakcyjna cena

Jesteśmy cenioną w branży firmą, która już od ponad 25 lat dostarcza najwyższej jakości elementy układu wydechowego, m.in. pierścienie uszczelniające. Nasze produkty przeznaczone są zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych wszystkich marek, również tych najpopularniejszych. Nasz asortyment jest stale rozszerzany, byśmy mogli zaproponować Państwu idealne części dopasowane do potrzeb, wymagań oraz zaplanowanego budżetu. W naszej ofercie znajduje się obecnie ponad 100 000 towarów, a liczba ta nieustannie rośnie. Wszystkie nasze produkty możemy zaoferować natychmiast, dzięki bezpośredniemu dostępowi do magazynów centralnych najważniejszych w branży dostawców i producentów, w tym także magazynu centralnego renomowanej firmy BOSAL. Naszą dumą jest niesłabnące zaufanie klientów, co objawia się ponownymi zamówieniami oraz licznymi rekomendacjami.

Siłą naszej firmy są specjaliści w swoim fachu, którzy nie tylko służą Państwu profesjonalną radą na każdym etapie zamówienia, ale także dbają o najwyższe standardy obsługi. Dodatkowo nasi stali klienci otrzymują pakiet przywilejów, m.in. wysokie rabaty, których wartość wynosi nawet kilkadziesiąt procent, preferencyjne warunki płatności oraz ekspresowy i darmowy transport. Nasze dostawy realizujemy na terenie 40 państw w Europie. Wybierając Pamaku, wybierają Państwo najwyższą jakość w najlepszej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!