Pamaku
Centrum układów wydechowych
BWM to niemiecki koncern motoryzacyjny, który zajmuje się produkcją przede wszystkim samochodów osobowych, sportowych, motocykli oraz silników. Marka ma dziś wręcz status legendarnej - miliony osób na całym świecie posiadają lub dążą do tego, by w przyszłości znaleźć się w posiadaniu pojazdu BMW właśnie. Także w naszym kraju, nietrudno o spotkanie fana tej marki. Na polskich ulicach łatwo zauważyć modele marki BMW, której znakiem rozpoznawczym są pojazdy bardzo wyraziste i charakterystyczne - w sportowym stylu. Specjalnie z myślą o polskich kierowcach przygotowaliśmy ofertę filtrów cząsteczek stałych (DPF) do BMW.

2018.68 PLN

strona:

Szeroka oferta filtrów cząsteczek stałych DPF dla kierowców BMW

Przygotowując naszą ofertę, w której znajdą Państwo filtry DPF, czyli filtry cząsteczek stałych do pojazdów marki BMW, staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak największej liczby miłośników tych pojazdów. Dlatego też w ofercie znajdą Państwo filtry dostosowane do wszystkich serii i modeli, takich jak: F10/F11, F07, E83, E84, E65, F25 czy E90. Polecamy szczegółowe zaznajomienie się z ofertą i specyfikacją wszystkich filtrów, które się w niej znajdują. Tylko w ten sposób mogą Państwo wybrać filtr, który będzie dopasowany do układu wydechowego w Waszym pojeździe.

Filtry cząstek stałych DPF do BMW - najwyższa jakość

Filtry cząstek stałych pełnią w układzie wydechowym bardzo istotną funkcję - to dzięki ich pracy gazy spalinowe pozbawione są nadmiernej ilości sadzy, która potrafi bardzo negatywnie wpłynąć na wydajność całego układu. Dlatego w naszym sklepie postawiliśmy na jakość opartą na wykorzystaniu najlepszej niemieckiej stali, która sprawia, że nasze filtry cząsteczek stałych do BMW, znane też jako DPF, są niezwykle solidne i odporne na uszkodzenia. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się objąć je aż 24-miesięczną gwarancją. Dodatkowo oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówienia - także poza granice kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!