Pamaku
Centrum układów wydechowych
Awaria tłumika bywa kłopotliwa. Hałas i znaczny spadek mocy może znacznie wpłynąć na komfort jazdy. Wymiana tego elementu w odpowiednim momencie może wyeliminować problemy i sprawić, że Państwa Hyundai wróci do dawnej sprawności. Potrzebują Państwo sprawdzonego i rzetelnego dostawcy tłumików do Hyundaia? Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem!
strona:

Świetnej jakości tłumiki do Hyundaia

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości tłumiki do Hyundaia w konkurencyjnych cenach. Południowokoreański koncern to popularna marka, dlatego też w sprzedaży posiadamy tłumiki do większości dostępnych na rynku modeli m.in. Accent, Coupe, Excel, Getz, i20, i30, i10, Lantra, Tuscon, Pony, Santa Fe oraz Atos. W asortymencie można znaleźć tłumiki końcowe, tłumiki środkowe, rury kolektorowe oraz całe układy lub ich część. Wśród zalet proponowanych elementów warto wymienić trwałość, solidną konstrukcję oraz wytrzymałość. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty - iso i tüv. W opisie oferty znajduje się specyfikacja, w której można znaleźć następujące informacje: rok produkcji, typ nadwozia, rodzaj elementu, moc, a także numer produktu oraz niejednokrotnie również numer referencyjny. Nasz wykwalifikowany zespół obsługi klienta zadba o Państwa zadowolenie i nie tylko bez problemu przeprowadzi Państwa przez każdy etap zamówienia, ale także chętnie odpowie na pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości.

Ceniony dystrybutor tłumików do Hyundaia

Firma PAMAKU posiada ponad 25-letnie doświadczenie w sprzedaży kompletnych układów wydechowych do samochodów popularnych marek. W bogatej ofercie, która stale ulega powiększeniu, znajduje się ponad 100 000 produktów i oprócz tłumików do Hyundaia są to rury wydechowe, rury kolektorowe oraz złącza elastyczne. Nasi dostawcy to najlepsi w branży w Polsce i Europie producenci np. Euro Flo, Asso, Fenno, Bosal oraz POLMO. Na nasze produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty tłumików do Hyundaia!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!