Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dwa podstawowe zadania układu wydechowego to opróżnianie silnika ze spalin oraz wyciszenie hałasu, jaki wydobywa się podczas jego pracy. Całkowicie zniszczony lub uszkodzony układ wydechowy powoduje znaczny dyskomfort w trakcie jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Do naprawy układu wydechowego należy użyć wysokiej jakości elementów montażowych, m.in. wieszaków gumowych. U nas można je kupić zarówno w gotowych zestawach montażowych, jak i pojedynczo. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

strona:

Wieszaki gumowe – niezbędny element układu wydechowego

Układ wydechowy może ważyć nawet kilkadziesiąt kilogramów, a jego cała konstrukcja przymocowana jest do płyty podłogowej tylko za pomocą gumowych wieszaków. Nic dziwnego, że powinny być one solidne i charakteryzować się wyjątkową trwałością. Kupując wysokiej jakości elementy, mogą mieć Państwo pewność, że posłużą one nawet przez 4-5 lat, podczas gdy tańsze podzespoły, które początkowo mogą wydawać się dobrą inwestycją, po 3 latach będą nadawały się jedynie do wymiany. Wybór odpowiednich wieszaków gumowych nie jest prosty, jednak z pomocą przychodzi firma Pamaku i jej bogata oferta sprzedażowa. Zakupione u nas elementy układu wydechowego będą doskonale sprawdzać się w Państwa samochodzie przez długi czas.

W sprzedaży mamy wieszaki gumowe m.in. do następujących marek: Opel, Skoda, Ford, Peugeot, Renault, Toyota, Volkswagen, Fiat, Mercedes, Daewoo oraz BMW. Nasza bogata oferta została skonstruowana w taki sposób, by każdy klient mógł znaleźć idealny element dopasowany do jego potrzeb, oczekiwań oraz budżetu. Nasz asortyment charakteryzuje wysoka jakość, wyjątkowa trwałość oraz wykorzystanie do produkcji najwyższej jakości materiałów. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikację TÜV oraz ISO, a także niezbędną dokumentację potwierdzającą spełnienie obowiązujących norm. Na nasze produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Wszystkie nasze elementy układu wydechowego dostarczamy w ciągu 24 godzin, a zamówienie złożone do godz. 12 jest realizowane jeszcze tego samego dnia. Dostawę realizujemy na terenie 40 państw europejskich.

Pamaku – najwyższa jakość, optymalna cena

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem, które pozwala nam dostarczać najwyższej jakości elementy układu wydechowego do samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Nasz asortyment jest stale powiększany, a obecnie składa się z ponad 100 000 podzespołów renomowanych, najlepszych w branży producentów. Wszystkie nasze produkty dostępne są od ręki, gdyż mamy bezpośrednie dojścia do magazynów centralnych naszych dostawców, w tym także magazynu centralnego firmy BOSAL w Łodzi. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, natomiast nasi stali odbiorcy dodatkowo otrzymują wysokie rabaty (sięgające nawet kilkudziesięciu procent), ekspresową i bezpłatną dostawę oraz preferencyjne warunki płatności dostosowane w miarę możliwości do indywidualnych potrzeb.

Naszą dumą jest kompetentna i profesjonalna kadra, która nie tylko służy fachową radą, ale także reprezentuje najwyższe standardy obsługi. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to czekamy na kontakt! Chętnie udzielimy odpowiedzi oraz wyjaśnimy ewentualne nieścisłości. Cieszy nas niesłabnące zaufanie klientów, czego dowodem jest wysoka liczba rekomendacji oraz poleceń, a które jest wynikiem nieustannego rozwoju i dbałości o każdy szczegół. U nas otrzymują Państwo najwyższej jakości elementy montażowe, np. wieszaki gumowe w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się naszych szerokim asortymentem!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!