Pamaku
Centrum układów wydechowych
Na właściwy i bezpieczny proces eksploatacji auta składa się wiele podzespołów i systemów. Do jednych z nich należy układ wydechowy, który dba między innymi o prawidłowe odprowadzanie spalin na zewnątrz pojazdu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Współpracujemy ze znanymi, cenionymi na rynku europejskim producentami tłumików do Suzuki, którzy gwarantują najwyższą jakość produktów, stabilność i wytrzymałość konstrukcji mimo upływu lat. Dostępne w naszej ofercie elementy wchodzące w skład układu wydechowego spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa. Dbamy o różnorodność, dlatego oprócz podstawowych rodzajów tłumików proponujemy również pozostałe rozwiązania odpowiadające za prawidłowe funkcjonowanie systemu.
strona:

Tłumiki do Suzuki objęte 24-miesięczną gwarancją!

Wygodna, komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas priorytet. Dbamy o to, aby oferta była pełna i zróżnicowana, a proces finalizacji transakcji bezproblemowy. W celu zapewnienia korzystnych rozwiązań możemy zaoferować między innymi 24 miesiące gwarancji na tłumiki do Suzuki niezależnie od modelu oraz roku produkcji pojazdu. Ponadto dostępne w naszej ofercie rozwiązania zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Starannie zaprojektowana konstrukcja to nie tylko pewność trwałości i wytrzymałości, ale również szybki proces montażu podzespołów wchodzących w skład prawidłowo działającego układu wydechowego. Intuicyjnie posegregowane elementy, możliwość zakupu zarówno pojedynczych składowych układu wydechowego, jak i kompleksowych zestawów z pewnością zadowoli każdego klienta.

Zalety tłumików do Suzuki

Dobór odpowiedniej jakości tłumików do Suzuki to niewątpliwa konieczność w celu zachowania prawidłowego funkcjonowania układu wydechowego i satysfakcjonującej eksploatacji pojazdu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Oprócz wachlarza możliwości kompatybilnych z Suzuki Alto, Grand Vitara, Samurai, Splash, Swift, Vitara i wielu innych modeli proponujemy również konstrukcję odporną na działania korozji, zanieczyszczeń czy uszkodzeń mechanicznych. Wykorzystane materiały doskonale radzą sobie w wymagającym środowisku pracy, na które narażone są nie tylko zastosowane tłumiki do Suzuki, ale również katalizatory, filtry cząsteczek stałych, czy rury środkowe. Niezależnie od wyboru elementu wchodzącego w skład układu wydechowego z pewnością proces użytkowania będzie satysfakcjonujący.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!