Pamaku
Centrum układów wydechowych
Niesprawny układ wydechowy to dość istotna przeszkoda w bezpiecznej i satysfakcjonującej eksploatacji pojazdu. Kluczowym elementem wyposażenia jest tłumik do Mercedesa-Benz, który ma za zadanie odprowadzać spaliny z silnika na zewnątrz układu, a także znacząco zmniejszać poziom hałasu powstającego podczas jazdy. Z uwagi na wymagające warunki użytkowe oraz negatywne czynniki zewnętrzne tłumik musi być wykonany z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Właściwie dopasowany do modelu i roku produkcji auta, kompatybilny z mocą silnika, a także wykonany z trwałych i solidnych materiałów, które mimo upływu czasu wciąż pozostaną w dobrej kondycji. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo propozycji dla posiadaczy samochodów marki Mercedes-Benz.

Dostarczamy tłumiki do Mercedesa-Benz w świetnej cenie

Szczegółowa specyfikacja techniczna i sprawdzone źródła to najlepsza okazja do zakupu tłumików do Mercedesa-Benz, które mamy w naszej ofercie. Przygotowaliśmy produkty z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji. Do dyspozycji oddajemy między innymi tłumiki środkowe, końcowe, niezbędne rury i kompaktowe układy do popularnych modeli Combi, Cabrio, SUV-ów i Sedanów. Aby ułatwić wybór, wszystkie dostępne rozwiązania zostały przyporządkowane do konkretnej grupy samochodów, z uwzględnieniem modelu auta, jego rocznika, a także specyfikacji technicznej silnika, np. W163 (1997-2005) – 3.7 czy też W208 (1997-2003) – 2.0 Kompressor. Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie i fachowe doradztwo zagwarantują dostęp do najlepszych tłumików na rynku, gwarantując jakość, solidność, wytrzymałość i atrakcyjne ceny.

Wytrzymałe i solidne tłumiki do Mercedesa-Benz

Mechanicy specjalizujący się w montażu i naprawie tłumików do Mercedesa-Benz chętnie wybierają rozwiązania pochodzące od znanych i cenionych producentów. Sprawdzone modele doskonale radzą sobie nawet w najbardziej wymagających warunkach użytkowych. Atutem dostępnych w naszej ofercie tłumików jest z pewnością łatwy montaż. Prosta konstrukcja umożliwia szybką i bezproblemową wymianę części. Nie bez znaczenia pozostają wykorzystywane materiały odporne na działanie niekorzystnych czynników, przede wszystkim zanieczyszczeń, a w konsekwencji destrukcyjnej korozji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!