Pamaku
Centrum układów wydechowych
Renault jest francuskim producentem samochodów osobowych i dostawczych. Na rynku funkcjonuje już od 1899 roku i do dziś jest światowym liderem pod względem liczby sprzedanych aut. Poza tym Renault zajmuje się także produkcją silników wykorzystywanych w pojazdach innej marki. Specjalnie dla wszystkich kierowców aut marki Renault przygotowaliśmy specjalną ofertę katalizatorów dedykowanych. Dzięki nim z łatwością można pozbyć się problemu z układem wydechowym. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością tego działu.

1082.40 PLN

1082.40 PLN

1082.40 PLN

1082.40 PLN

1082.40 PLN

2585.58 PLN

strona:

Bardzo szeroka oferta na katalizatory dedykowane do Renault

Biorąc pod uwagę popularność marki Renault w naszym kraju oraz zapotrzebowanie na solidne i wytrzymałe części, przygotowaliśmy dla Państwa obszerną ofertę. W naszym sklepie znajdą Państwo katalizatory dopasowane między innymi do takich modeli, jak: Scenic, Megane, Laguna, Espace, Kangoo, Clio, Express czy Twingo. Warto zaznaczyć, że oferujemy katalizatory dedykowane do pojazdów Renault zarówno starszych, jak i nowszych roczników. Jeżeli szukają więc Państwo dobrego jakościowo katalizatora, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Katalizatory dedykowane do aut marki Renault doskonałej jakości

Naszą ofertę bez wątpienia wyróżnia na tle konkurencji jakość dostępnych katalizatorów. Wszystkie elementy układu wydechowego zostały wykonane ze sprawdzonych, odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia surowców. Dzięki stałej współpracy z renomowanymi, uznanymi na europejskim rynku producentami możemy zapewnić o ich doskonałej jakości. Każdy katalizator dedykowany do pojazdów marki Renault posiada certyfikat RW TUV, objęty jest także 2-letnią gwarancją. Z naszej strony możemy zapewnić ekspresową wysyłkę zamówionego towaru - także poza granice Polski. Przypominamy, że istnieje możliwość dokonania zwrotu bez konieczności podania przyczyny. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy czekają na Państwa pytania.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!