Pamaku
Centrum układów wydechowych

W samochodzie każdy element jest ważny, ponieważ pojedyncze systemy wpływają na siebie wzajemnie. Dotyczy to także układu wydechowego, który może mieć znaczenie dla pracy silnika. To jeden z powodów sprawiających, że warto sięgnąć po tłumiki Chevrolet. To najwyższej jakości produkt. Akcesorium znakomicie niweluje drgania i hałas, pozwalając cieszyć się z jazdy. W ten sposób dbamy również o własne bezpieczeństwo, gdyż jedynie sprawdzony produkt będzie skutecznie odprowadzał spaliny z silnika.

372.08 PLN

strona:

Mamy to, czego szukasz

PAMAKU jest producentem, posiadającym w ofercie ponad 100 tysięcy produktów i liczba ta stale się powiększa. Nasze tłumiki Chevrolet wytwarzane są w oparciu o rygorystyczne normy ISO. Już na etapie produkcji narzucają one bardzo wysokie standardy, dlatego akcesoria powstałe w ten sposób cechują się niezwykłą wytrzymałością. Ponadto tłumiki Chevrolet posiadają certyfikat RW TUV, będący poświadczeniem jakości wykonania i bezpieczeństwa w trakcie eksploatacji. W standard naszych części wierzymy tak bardzo, że zakupione elementy pozwalamy zwrócić w ciągu 10 dni od daty otrzymania. Dodatkowo udzielamy aż 2-letniej gwarancji, kiedy to odpowiadamy za poprawne działanie tłumika. Wszystkie te zalety zamknęliśmy w przystępnej cenie, która ucieszy portfel.

Klientom nie tylko zapewniamy najwyższej jakości produkty. Zadbaliśmy również o czytelny interfejs zakupowy. Pozwala on bez problemu znaleźć poszukiwane części. Aby dokonać zamówienia, wystarczy jedynie dostęp do internetu i kilka, krótkich chwil. Wiele uwagi przywiązujemy do kwestii wysyłki. Nasz asortyment jest dostępny od ręki. Dzięki temu możemy dostarczyć towar nawet w ciągu 24 godzin. Warto nam zaufać, bo na rynku działamy od kilkudziesięciu lat. W tym czasie nieustannie rozwijamy posiadaną paletę produktów, aby spełniała ona oczekiwania osób, które poszukują wytrzymałych oraz bezpiecznych w użyciu części. Ceniąc wygodę zamawiających, przygotowaliśmy do wyboru wiele form płatności. Każda gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!