Pamaku
Centrum układów wydechowych
Chevrolet to amerykański producent samochodów osobowych, SUV-ów i pick-upów z ponad 100-letnią historią. W naszym kraju kojarzony jest on przede wszystkim z pojazdami osobowymi, które cechuje bardzo niskie zawieszenie oraz właśnie z różnego rodzaju SUV-ami, które potrafią zaskoczyć swoim rozmiarem. Chevrolet ma wierne grono swoich fanów, którzy wprost uwielbiają auta tego producenta. To właśnie z myślą o takich kierowcach, stworzyliśmy ten dział, w którym przedstawiamy Państwu naszą ofertę filtrów do cząsteczek stałych DPF do Chevroleta. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.
strona:

Filtry cząstek stałych DPF do ulubionych modeli Chevroleta

Tworząc naszą ofertę, staraliśmy się, by znajdowały się w niej takie modele filtrów do cząsteczek stałych do Chevroleta, które odpowiadać będą tym modelom pojazdów, na które polscy kierowcy decydują się najczęściej. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo filtry DPF w pełni kompatybilne z takimi modelami marki Chevrolet jak: Cruze czy Captiva. Oferowane filtry spełniają normę emisji Euro 5, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do wszystkich układów wydechowych, które potrzebują nowego, solidnego elementu.

Najwyższa jakość filtrów cząsteczek stałych DPF - Chevrolet

Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna ze względu na jakość proponowanych produktów. Wszystkie filtry cząsteczek stałych DPF do pojazdów marki Chevrolet dostępne w ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości stali, sprowadzanej z Niemiec. Mają homologację SW TUV, a nasz sklep dokłada do tego od siebie 24-miesięczną gwarancję. Inwestując w prezentowane na tej stronie produkty, mają Państwo pewność, że zyskujecie elementy, które usprawnią pracę układu wydechowego w Waszym pojeździe. Dodatkowo oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę zamówionego towaru - na życzenie klienta także poza granice Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!