Pamaku
Centrum układów wydechowych
Lada to rosyjska marka samochodów osobowych prowadząca produkcję w mieście Togliatti. Z pewnością kojarzona jest przez kierowców starszej daty. Nie oznacza to jednak, że pojazdy Lada całkowicie zniknęły z naszych dróg. Do dziś bowiem istnieje wierne grono użytkowników ceniących rosyjską technologię motoryzacyjną bardziej niż azjatycką czy też niemiecką. Z myślą o prawdziwych miłośnikach przygotowaliśmy specjalną ofertę katalizatorów dedykowanych właśnie pojazdom Lada. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem działu.
strona:

Katalizatory dedykowane do pojazdów marki Lada

Niewątpliwie, atutem naszej oferty jest to, że proponujemy produkty ciężkie do pozyskania w konkurencyjnych sklepach. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo między innymi katalizator dedykowany do modelu Lada Niva w wersji od 2002 roku. Jest to dość unikalny produkt i zarazem świetna okazja dla wszystkich właścicieli tego modelu. Robiąc u nas zakupy, mają Państwo pewność trafionej inwestycji. Oferujemy produkt w 100% kompatybilny z układem wydechowym tego pojazdu.

Najwyższa jakość - katalizatory dedykowane Lada

W naszym sklepie proponujemy katalizatory wykonane z najwyższej jakości komponentów, dostarczane wyłącznie przez czołowych, europejskich producentów. Co ważne, posiadają certyfikaty CW TUV potwierdzające ich jakość i tym samym wysoki poziom naszej oferty. Ceny dostępnych w naszej ofercie produktów są bardzo atrakcyjne i uczciwe. Zachęcamy do skorzystania z naszą oferty. Warto wcześniej dokładnie zapoznać się ze specyfikacją danego katalizatora dedykowanego do Lady. Oferujemy niskie ceny, okres gwarancyjny oraz szybką wysyłkę towaru, także poza granice naszego kraju. W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności nasza infolinia jest do Państwa dyspozycji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!