Pamaku
Centrum układów wydechowych
Seat to hiszpański producent samochodów osobowych. Funkcjonuje od 1950 roku i do dziś jest jednym z kluczowych graczy europejskiego rynku motoryzacyjnego. Seat specjalizuje się w produkcji kompaktowych i dość ekonomicznych pojazdów, na zakup których chętnie decydują się także polscy kierowcy. Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną ofertę katalizatorów dedykowanych różnym modelom aut marki Seat. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością tego działu.

1165.71 PLN

1365.54 PLN

1315.58 PLN

strona:

Katalizatory dedykowane do aut marki Seat - szeroki wybór

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi katalizatory dedykowane do: Seat Leon, Cordoba, Altea, Alhambra, Mii, Toledo czy Ibiza. To bez wątpienia najpopularniejsze modele w naszym kraju. Jeśli więc szukają Państwo katalizatora idealnie dopasowanego do układu wydechowego w jednym z nich, zapraszamy do kontaktu. Warto zapoznać się także z pozostałym asortymentem dostępnym na stronie, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości w wygodny sposób skontaktować się z nami.

Katalizatory dedykowane - Seat

Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest najwyższa jakość materiałów, z których wyprodukowano dostępne u nas katalizatory. Pozyskujemy je dzięki współpracy z czołowymi, europejskimi producentami. Dzięki temu wiemy, że spełnią normy bezpieczeństwa oraz wymagania naszych klientów. Każdy katalizator dedykowany pojazdom marki Seat posiada certyfikat RW TUV, został także objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym. Warto zaznaczyć, że mimo gwarancji, tylko 0,3% zamówień złożonych w naszym sklepie kończy się reklamacją. Jeżeli to za mało, aby przekonać Państwa do zakupów właśnie u nas, przypominamy o atrakcyjnych cenach oraz ekspresowej wysyłce towaru - także poza granice kraju.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!