Pamaku
Centrum układów wydechowych
Samochody Porsche właściwie od zawsze kojarzone są z luksusem. Stanowią obiekt zainteresowania szczególnie wśród mężczyzn. Nic w tym dziwnego, gdyż nie tylko świetnie się prezentują, ale też poszczególne modele pozwalają osiągnąć naprawdę dużą prędkość. Filtry cząsteczek stałych DPF do Porsche wykonane zostały w taki sposób, że właśnie przy szybkim przemieszczaniu się samochodem najlepiej radzą sobie z wypalaniem szkodliwych związków, aby następnie nie trafiały one poprzez rurę wydechową do atmosfery. Zyskają na tym nie tylko dumni posiadacze aut wspomnianej marki, ale też środowisko naturalne.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Porsche – dlaczego to dobra inwestycja?

Składające się na asortyment sklepu motoryzacyjnego PAMAKU filtry cząsteczek stałych DPF dla Porsche Cayenne czy Panamera stanowią grupę urządzeń, których montaż (najczęściej za katalizatorem) pozwala bardzo skutecznie ograniczyć ilość sadzy wytwarzanej przez samochody napędzane silnikami diesla bądź benzynowymi. Co ważne – proces ten przebiega praktycznie bezobsługowo, gdyż do jego przeprowadzenia potrzebna jest wyłącznie odpowiednio wysoka temperatura. Po jej uzyskaniu filtr cząsteczek stałych DPF do Porsche zaczyna pracować na najwyższym poziomie wydajności, sprawiając jednocześnie, że silnik funkcjonuje efektywniej, a samo prowadzenie pojazdu przebiega w płynniejszy sposób.

Jak długo mogą działać filtry DPF?

W celu wyprodukowania proponowanych filtrów cząsteczek stałych DPF do Porsche wykorzystane zostały tworzywa, których właściwości stanowią najlepszą gwarancję tego, że nawet pod wpływem szczególnie wysokiej temperatury i wraz z upływem czasu nie ulegną one zniszczeniu. W zamian za to zapewnią swoim nabywcom wydajne działanie, skutkujące wyjątkowo skutecznym wypalaniem szkodliwych cząstek w celu zminimalizowania ilości sadzy przedostającej się przez rurę wydechową do atmosfery. Zachęcamy więc wszystkich właścicieli tych luksusowych pojazdów do poznania szczegółów naszej oferty i nabycia wybranego filtra cząsteczek stałych DPF dla Porsche.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!